Ustalane są dokładne przyczyny śmiertelnego wypadku w Kożuszkach Parcel

fot.policja
Ustalamy dokładne przyczyny i okoliczności wczorajszego wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym do którego doszło na drodze krajowej nr 92 w miejscowości Kożuszki – Parcel. W wyniku odniesionych obrażeń zmarła 22 – letnia mieszkanka gminy Rybno. Dwie osoby zostały przewiezione do szpitala. Apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze.

Wczoraj około 5.35 do sochaczewskiej komendy wpłynęła informacja o wypadku drogowym w miejscowości Kożuszki – Parcel. W zdarzeniu brały udział dwa pojazdy osobowe. Młoda pasażerka volkswagena zmarła na miejscu w wyniku odniesionych obrażeń, a jej koleżanka została przewieziona do szpitala, podobnie jak kobieta kierująca pojazdem marki Kia.

Na miejscu pracowali funkcjonariusze ruchu drogowego, prewencji, grupa dochodzeniowo-śledcza wraz z technikiem kryminalistyki. Mundurowi wykonywali czynności pod nadzorem prokuratora. Obecny był również biegły. Droga krajowa nr 92 przez kilka godzin była zablokowana, więc policjanci wyznaczyli objazdy dla pojazdów osobowych i ciężarowych.

Ustalane są dokładne przyczyny i okoliczności tego tragicznego zdarzenia. Apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze!

asp. Agnieszka Dzik

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz