Trzej młodzi mężczyźni odpowiedzą za kradzież i usiłowanie kradzieży

fot.policja
Policjanci z sochaczewskiej komendy zatrzymali trzech młodych mężczyzn w wieku 22 i 21 lat podejrzanych o kradzież i usiłowanie kradzieży katalizatora. Jeden z nich usłyszał dodatkowo zarzut posiadania narkotyków. Grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.
Policjanci zatrzymali trzech młodych mieszkańców powiatu sochaczewskiego. Mężczyźni  w wieku 22 i 21 lat są podejrzani o usiłowanie kradzieży katalizatora z pojazdu marki Peugeot oraz kradzież m.in. kompresora, kluczy i trójkąta z tego samochodu. Do zdarzenia doszło w Marysinie.

Pierwszy z zatrzymanych to 22 – letni mieszkaniec gminy Nowa Sucha. Podczas przeszukania mundurowi znaleźli skradzione przedmioty. Dzień później funkcjonariusze zatrzymali pozostałych dwóch podejrzanych. Podczas przeszukania u 20 – letniego mieszkańca gminy Brochów policjanci znaleźli marihuanę.

W Komendzie Powiatowej Policji w Sochaczewie każdy z nich usłyszał zarzut kradzieży i usiłowania kradzieży katalizatora. Mieszkaniec gminy Brochów odpowie również za posiadanie narkotyków.

Kradzież i jej usiłowanie są zagrożone karą do 5 lat pozbawienia wolności.

asp. Agnieszka Dzik

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz