Szczęśliwy finał poszukiwań

fot.policja
Dzięki dobrej współpracy policjantów z Ciechanowa i z Sochaczewa szybko zostało ustalone miejsce zamieszkania zaginionego. Mężczyzna jest cały i zdrowy.
W ubiegłym tygodniu ciechanowska policja przyjęła zawiadomienie o zaginięciu 55-letniego mieszkańca powiatu ciechanowskiego. Mężczyzna od kilku lat nie mieszkał z rodziną, jednak cały czas utrzymywał z nią kontakt. Od grudnia ubiegłego roku rodzina zaginionego nie miała o nim żadnych wieści. Pierwsze informacje uzyskane przez policjantów wskazywały na to, że może przebywać na terenie powiatu pruszkowskiego. Jednak kolejne ustalenia doprowadziły policjantów do Sochaczewa.

Informacja o 55-latku pojawiła się na stronach internetowych zarówno ciechanowskiej jak i sochaczewskiej policji. Dzięki dobrej współpracy funkcjonariuszy z komendy w Ciechanowie i Sochaczewie ustalono miejsce pobytu zaginionego. Prośba policjantów o pomoc w pomoc w poszukiwaniu zaginionego spotkała się również z dużym zainteresowaniem i odzewem mieszkańców powiatu sochaczewskiego, którzy również wskazywali miejsca, gdzie 55-latek był widywany.

Mężczyzna został odnaleziony cały i zdrowy i taką też informację uzyskała jego rodzina. Dziękujemy wszystkim osobom, którym los zaginionego nie był obojętny za pomoc w poszukiwaniach.

kom. Jolanta Bym/ asp. Agnieszka Dzik

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz