Bożonarodzeniowy konkurs fotograficzny

fot.pixabay
Reklamy

Przypominamy o trwającym konkursie fotograficznym, skierowanym do uczniów szkół z terenu powiatu sochaczewskiego. Choć świąteczny czas już za nami, to z pewnością wielu z nas uchwyciło spędzone chwile, robiąc zdjęcia przy wigilijnym stole, przy pachnącej i ustrojonej choince a może pokusiliście się o zrobienie zdjęć ciekawym iluminacjom lub innym święcącym ozdobom okalającym wasz dom czy ogródek.

Jeśli tak, to koniecznie wyślijcie je na konkurs „Boże Narodzenie w Twoim obiektywie”, organizowany przez Zespół Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego w Sochaczewie przy wsparciu Starostwa Powiatowego w Sochaczewie. Czekają atrakcyjne nagrody (rok temu były to ciekawe gry, zestawy puzzli a także karty upominkowe).

W tegorocznej, dziesiątej edycji uczestnicy konkursu (uczniowie szkół podstawowych i ponadpodstawowych) mają do wyboru trzy kategorie: tj.:

– „Boże Narodzenie w mojej rodzinie”,

– „Wyjątkowość świąt w mojej okolicy lub w miejscu spędzania świąt” (iluminacje domów, regionalne potrawy, choinki, szopki itp.);

– „Różne oblicza Świętego Mikołaja”.

Zdjęcia należy nadsyłać do 31 stycznia 2022 r. na adres e-mail: swietlica80@onet.pl. W tytule należy podać nazwę „Konkurs fotograficzny – świetlica”. Zdjęcia można dosyłać w trakcie ferii.

Przypominamy zasady konkursu. Podstawowa zmiana to zwolnienie z obowiązku drukowania wykonanych zdjęć. Wystarczy, że uczeń je zrobi i prześle na wskazany adres e-mail. Organizatorom zależy, by uczestnicy konkursu uchwycili w fotografii nie tylko atmosferę świąt Bożego Narodzenia, ukazali kultywowanie tradycji bożonarodzeniowych, ale też zaprezentowali swą okolicę w świątecznym klimacie.

Regulamin konkursu dostępny jest m.in. na stronie internetowej szkoły -www.zsckpsochaczew.edu.pl oraz na www.powiatsochaczew.pl w zakładce Konkursy. Koordynatorem konkursu z ramienia szkoły jest Ewa Chaber.

Do udziału w konkursie zapraszają: Zespół Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego w Sochaczewie, Starostwo Powiatowe w Sochaczewie, które funduje nagrody oraz Powiatowy Zespół Edukacji.

Starostwo Powiatowe w Sochaczewie

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz