Kronika kryminalna

fot.policja
Reklamy

Nie ustąpił pierwszeństwa

SOCHACZEW Kierowva opla nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu. W efekcie spowodował zderzenie z toyotą. Do zdarzenia doszło 27 grudnia na Al. 600 – lecia.

Dostał zakaz zbliżania się

NOWA SUCHA Policjanci zostali powiadomieni 27 grudnia, że 20-letni mieszkaniec gminy Nowa Sucha stosuje przemoc wobec członków swojej rodziny. Mężczyzna usłyszał zarzut, a prokurator zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci nakazu opuszczenia wspólnie zajmowanego lokalu. Młody człowiek otrzymał także zakaz zbliżania się do pokrzywdzonych i dozór policji.

Lód spadł z naczepy

MŁODZIESZYN Kierowca dafa zgłosił, że z naczepy innego pojazdu spadł lód prosto na jego auto. Spadające bryły uszkodziły w dafie szybę czołową. Do zdarzenia doszło 28 lutego.

Pijana matka

SOCHACZEW Policjanci zostali powiadomieni 28 grudnia, że mieszkanka Sochaczewa jest prawdopodobnie pod wpływem alkoholu, a ma pod opieką niemowlę. W tej sytuacji patrol udał się pod wskazany adres. Na miejscu okazało się, że kobieta ma ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Dziecko zostało przekazane pod opiekę trzeźwego członka rodziny.

Wpadł z amfą

SOCHACZEEW Policjanci zatrzymali 26-letniego mężczyznę, który posiadał przy sobie amfetaminę. Do zdarzenia doszło 29 grudnia na ul. Senatorskiej.

Wymusił i uderzył

ZOSIN Policjanci zostali powiadomieni 30 grudnia o wypadku drogowym do którego doszło w Zosinie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca volkswagena nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu. Tym samym doprowadził do zderzenia z renault, którego kierowca i pasażer trafili do szpitala.

Okradł ktoś garaż

PAPROTNIA Mieszkanka z gminy Teresin zgłosiła, że nieznany sprawca ukradł blaszany garaż z otwartej posesji. Do zdarzenia doszło 30 grudnia w Paprotni.

 Spowodowała kolizję

SOCHACZEW Kobieta kierująca mercedesem doprowadziła do zderzenia z pojazdem tej samej marki. Do zdarzenia doszło 31 grudnia na ul. Pokoju.

Najechał na auto

SOCHACZEW Kierowca hondy nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu. W efekcie doprowadził do zderzenia z fordem fiesta. Do zdarzenia doszło 1 stycznia na ul. Warszawskiej.

Na podwójnym gazie

SOCHACZEW Nietrzeźwy 35-letni mieszkaniec gminy Sochaczew, który kierował autem wpadł na patrol policji. Badanie wykazało prawie 2 promile alkoholu w organizmie. Ponadto mężczyznę bowiązywał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. 35-latek został zatrzymany i doprowadzony do policyjnego aresztu. Do zdarzenia doszło 2 stycznia na ul. Lotników.

BN

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz