45 – latek tymczasowo aresztowany za posiadanie pół kilograma amfetaminy

fot.policja
Trzy najbliższe miesiące spędzi w areszcie 45 – letni mieszkaniec Sochaczewa podejrzany o posiadanie znacznej ilości narkotyków. Policjanci referatu operacyjno – rozpoznawczego znaleźli u niego prawie pół kilograma amfetaminy. Mężczyźnie grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z referatu operacyjno – rozpoznawczego ustalili, że 45 – letni mieszkaniec Sochaczewa posiada znaczną ilość narkotyków. W ubiegłym tygodniu doszło do realizacji sprawy.

Podczas przeszukania, kryminalni zabezpieczyli dwie torebki z białym proszkiem, które znaleźli w samochodzie sochaczewianina. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Policjanci wstępnie zbadali i zważyli zabezpieczone środki. Okazało się, że 45 – latek posiadał blisko pół kilograma amfetaminy.

W Prokuraturze Rejonowej w Sochaczewie usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Do sądu trafił wniosek o zastosowanie środka zapobiegawczego o charakterze izolacyjnym. Podczas posiedzenia, które odbyło się w ubiegłym tygodniu, sąd przychylił się do wniosku prokuratora i tymczasowo aresztował mężczyznę na okres trzech miesięcy.

Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

asp. Agnieszka Dzik

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz