Zatrzymano sprawców pobicia

fot.policja
Reklamy
Do 3 lat pozbawienia wolności grozi dwóm mieszkańcom powiatu sochaczewskiego podejrzanym o pobicie. Jeden z nich dodatkowo usłyszał zarzut uszkodzenia mienia. Wobec podejrzanych zastosowano środki zapobiegawcze w postaci dozoru Policji i zakazu zbliżania się do pokrzywdzonego.
Policjanci zostali powiadomieni o pobiciu i uszkodzenia mienia. Z ustaleń wynika, że zgłaszający parkował samochód, gdy dwaj mężczyźni otworzyli drzwi i zażądali podwiezienia na stację paliw po alkohol. Gdy spotkali się z odmową, jeden z nich kopnął w zderzak powodując wgniecenie. Kierowca wysiadł z auta, a chwilę później został pobity.

Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 29 i 35 lat, mogących mieć związek z popełnionym przestępstwem. W Komendzie Powiatowej Policji w Sochaczewie usłyszeli zarzut pobicia, którego dopuścili się wspólnie i w porozumieniu. Młodszy mężczyzna odpowie dodatkowo za uszkodzenie mienia. Prokurator zastosował wobec nich środki zapobiegawcze w postaci dozoru Policji i zakazu zbliżania się do pokrzywdzonego.

Grozi im do 3 lat pozbawienia wolności.

asp. Agnieszka Dzik

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz