Trzy miesiące aresztu dla 23-letniego mieszkanca powiatu sochaczewskiego

fot.policja

Sąd tymczasowo aresztował 23–letniego mieszkańca powiatu sochaczewskiego podejrzanego m.in. o posiadanie znacznej ilości amfetaminy, wielokrotne udzielanie narkotyków w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, a także za znęcanie się nad partnerką i inne przestępstwa na jej szkodę. Mężczyźnie grozi do 12 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z sochaczewskiej komendy ustalili, że 23–letni mieszkaniec powiatu sochaczewskiego może posiadać narkotyki. Kryminalni podczas przeszukania domu mężczyzny zabezpieczyli foliową torebkę z białym proszkiem. Okazało się, że 23–latek posiadał ponad 55 gramów amfetaminy. W jego domu znaleziono również wagi elektroniczne, maczetę i przerobioną pałkę teleskopową.

Mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do sochaczewskiej komendy. Funkcjonariusze ustalili osoby, którym udzielał narkotyków i że dopuścił się również innych przestępstw.

Mieszkaniec powiatu sochaczewskiego został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Sochaczewie. Mężczyźnie zarzuca się m.in. posiadanie znacznej ilości amfetaminy, udzielanie narkotyków w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, a także przestępstwa na szkodę byłej już partnerki.

W ubiegłym tygodniu odbyło się posiedzenie sądu. Po zapoznaniu się z zebranym materiałem dowodowym, sąd zdecydował o zastosowaniu wobec podejrzanego środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. Za zarzucone mu czyny grozi do 12 lat pozbawienia wolności.

asp. Agnieszka Dzik

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz