Policjanci zatrzymali nieletnich podejrzanych o pobicie kolegi

fot.policja
Policjanci z sochaczewskiej komendy zatrzymali czterech nieletnich mieszkańców powiatu, którzy są podejrzani o pobicie swojego 14 – letniego kolegi. Materiały w ich sprawie trafiły już do sądu rodzinnego i nieletnich.
Na początku tygodnia policjanci zostali powiadomieni o pobiciu 14 – letniego mieszkańca Sochaczewa. Z ustaleń wynika, że nieletni podstępem sprawili, że chłopiec wyszedł z domu, a następnie został przez nich pobity. Małoletni doznał obrażeń i konieczne było udzielenie pomocy medycznej.

Jeszcze tego samego dnia, kryminalni zatrzymali trzech młodych mieszkańców powiatu sochaczewskiego. Mają od 15 do 16 lat. Cała trójka została umieszczona w jednej z policyjnych izb dziecka. Dzień później funkcjonariusze zespołu ds. nieletnich zatrzymali ostatniego z podejrzanych.

Każdy z nich usłyszał już zarzut pobicia w wyniku którego 14 – latek doznał średniego uszczerbku na zdrowiu. Materiały zostały już przekazane do sądu rodzinnego i nieletnich, który wkrótce podejmie decyzję w ich sprawie.

asp. Agnieszka Dzik

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz