Podróżuj spokojnie w święta z e-biletem!

fot.pixaby

 

 • Od grudnia za przejazdy odcinakami autostrad Konin-Stryków (A2) i Wrocław-Sośnica (A4) możesz zapłacić tylko w sposób elektroniczny.
 • Zaplanuj podróż i kup e-bilet autostradowy w najprostszy dla siebie sposób!
 • Znajdziesz go w nowej bezpłatnej aplikacji e-TOLL PL BILET, w aplikacjach partnerów e-TOLL oraz w sieci dystrybucji stacjonarnej partnerów.

Czym jest e-bilet?

Jeśli w czasie świątecznych podróży będziesz korzystał z płatnych odcinków autostrad A2 (Konin-Stryków) i A4 (Wrocław- Sośnica) skorzystaj z możliwości zakupu e-biletu autostradowego. To wygodna metoda płatności za przejazd odcinkami autostrady dla kierowców motocykli, pojazdów samochodowych i zespołów pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej nieprzekraczającej 3,5 tony.

 Gdzie można kupić e-bilet autostradowy?

E-bilet autostradowy możesz kupić z wyprzedzeniem, przed rozpoczęciem zaplanowanej  podróży w:

Korzystając z aplikacji mobilnej e- bilet możesz kupić z 60-dniowym wyprzedzeniem. Okres jego ważności to 48h od zadeklarowanej daty i godziny rozpoczęcia podróży. Niewykorzystany bilet można zwrócić przed zadeklarowaną datą i godziną rozpoczęcia przejazdu. Zwróć bilet w taki sam sposób, w jaki go kupiłeś.

Jak kupić e-bilet w aplikacji „e-TOLL PL BILET”?

Aplikację można pobrać w Google Play oraz w AppStore. Jest dostępna w 9 językach (PL, EN, DE, RU, UA, BY, SK, CZ, LT). Zakup e-biletu autostradowego nie wymaga rejestracji w systemie e-TOLL i kupowania żadnych urządzeń. Aby kupić e-bilet, wystarczy kilka kroków:

 1. wyszukaj i pobierz aplikację e-TOLL PL BILET na urządzenie mobilne, z którego korzystasz
 2. otwórz aplikację, a następnie wybierz i zapisz język, którego będziesz używać do obsługi aplikacji
 3. zaakceptuj Regulamin aplikacji i politykę prywatności
 4. kup e-bilet autostradowy:
  • wybierz autostradę, po której planujesz się poruszać (A2 Konin-Stryków lub A4 Wrocław – Sośnica)
  • wprowadź dane pojazdu, którym będziesz się poruszał (kategorię pojazdu: samochód osobowy lub motocykl, numer rejestracyjny i kraj rejestracji)
  • wypełnij szczegóły trasy przejazdu (wjazd – punkt początkowy i wyjazd – punkt końcowy trasy, datę i godzinę planowanej podróży)
  • dokonaj płatności za przejazd wybraną metodą płatności (karta, blik)
 5. Jedź spokojnie i bezpiecznie!

Darmowa aplikacja e-TOLL PL BILET to szybkie i wygodnie opłacanie przejazdu po płatnych odcinkach autostrad A2 i A4. Jeśli nasi funkcjonariusze zatrzymają Cię do kontroli, pokaż indywidualny numer – identyfikator, który posiada każdy e-bilet autostradowy.

Urząd Skarbowy w Sochaczewie

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz