Dojazd do DPS wyremontowany

Przebudowana została wewnętrzna droga leśna – Leśnictwa Młodzieszyn na odcinku ok. 300 m łącząca drogę krajową nr 50 z placówką Domu Pomocy Społecznej w Młodzieszynie oraz siedzibą pobliskiego leśnictwa.

Prace wykonała firma LH ENGINEERING Sp. z o.o. Remont był efektem współpracy samorządu powiatu sochaczewskiego i Leśnictwa Radziwiłłów. Władze powiatu na czele ze starostą Jolantą Gonta i Nadleśnictwa reprezentowanego przez nadleśniczego Konrada Grzybowskiego wspólnie wizytowały drogę po zakończeniu robót.

Wiodącym Inwestorem był Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Radziwiłłów a współzamawiającym powiat sochaczewski. Zadanie kosztowało blisko 322 tys zł brutto, z czego samorząd powiatu sochaczewskiego wydał na nie ok, 200 tys zł brutto.

Na leśnej drodze w gminie Młodzieszyn prace objęły m.in. przebudowę nawierzchni z gruntowej na nawierzchnię z betonu wałowanego C30/37, szerokości 5 m na długości 199 m oraz szerokości 3,5 m na długości 83 m. Przebudowano plac manewrowy przy leśniczówce z nawierzchni gruntowej na nawierzchnię z kruszywa łamanego, wykonano miejsca postojowe dla samochodów osobowych, wykonano pobocza w kruszywa łamanego oraz inne roboty zgodnie z projektem.

W spotkaniu na drodze uczestniczyli także m.in. wicestarosta Tadeusz Głuchowski, dyrektor DPS Konrad Jakubowski, dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg Małgorzata Dębowska oraz leśniczy Jarosław Liński.

Starostwo Powiatowe w Sochaczewie

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz