Choinka pod choinkę w Młodzieszynie

SONY DSC
Reklamy

Akcja „Choinka pod choinkę” w ubiegłym roku cieszyła się bardzo dużym powodzeniem, dlatego nie mogło jej zabraknąć także i w tym roku.

Początek zaplanowany był na godzinę 13:00 lecz mieszkańcy dużo wcześniej przyszli „upatrzeć” sobie drzewko które ozdobi ich dom. Choinkowe spotkanie przed Urzędem Gminy Młodzieszyn rozpoczęło się o godzinie 13:00, gdzie wszystkich zebranych powitała Wójt Gminy Młodzieszyn Monika Pietrzyk. Po chwili wstępu rozpoczęło się rozdawanie choinek. Podczas spotkania nie zabrakło także słodkości dla najmłodszych oraz małych upominków w postaci książeczek oraz czapek Świętego Mikołaja, które Wójt Monika Pietrzyk wspólnie z Sekretarz Anną Sobieraj rozdawały przybyłym mieszkańcom. Świąteczną niespodzianką był Mikołaj, który odwiedził naszą gminę po raz drugi w tym roku i miał przygotowane słodkości dla wszystkich zgromadzonych. Wybór świątecznego drzewka umilał dźwięk znanych kolęd i świątecznych piosenek. Choinki cieszyły się ogromną popularnością. Podczas dzisiejszej akcji do Państwa domów trafiło blisko 300 choinek. ???????
„To już drugie spotkanie z mieszkańcami gminy w okresie przedświątecznym. Podczas Świąt Bożego Narodzenia w każdym domu ubierana jest choinka. Cieszę się, że dzięki akcji „Choinka pod choinkę” mogliśmy podarować mieszkańcom odrobinę świątecznej magii. Niech czas oczekiwania na święta będzie dzięki nim przyjemniejszy. Dziękuję wszystkim przybyłym mieszkańcom za obecność. Wszystkim życzę zdrowych, pogodnych i Wesołych Świąt Bożego Narodzenia. ” – dodaje Wójt Gminy Młodzieszyn Monika Pietrzyk
Dziękujemy bardzo mieszkańcom za zainteresowanie naszą akcją. Życzymy, aby choinki towarzyszyły Państwu jak najdłużej w tym przepięknym, świątecznym czasie.
Składamy także podziękowania naszemu miejscowemu KGW Harde Babki za przygotowanie kiermaszu, podczas którego mogli Państwo skosztować oraz zakupić pyszne wigilijne pierogi a także Aleksandrze Chaber z Kwiaciarni Ale Bajka za przygotowanie loterii fantowej.
Szczególne podziękowania kierujemy do Świętego Mikołaja, który przebył daleką drogę by odwiedzić nas w tym okresie przedświątecznym.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz