Autobusy na święta

fot.archiwum
Reklamy

SOCHACZEW Jak informuje Zakład Komunikacji Miejskiej w okresie zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku autobusy komunikacji miejskiej będą kursowały następująco:

Wigilia i Sylwester – jak w dni robocze bez nauki szkolnej i w nieco ograniczonym zakresie, to znaczy:

– ostatni kurs linii nr 2 ruszy z przystanku Korczaka o godz. 20:28, a bieg zakończy o godz. 20:41 w Trojanowie,

– ostatni kurs linii nr 3 wyruszy z przystanku PKP o 21:00, przez ul. Traugutta, Staszica, a bieg zakończy o godz. 21:11 w Trojanowie,

linia nr 5 wyruszy o godz. 21:20 z przystanku Korczaka, przez ul. Młynarską, na przystanek przy ul. Trojanowskiej dojedzie o 21:35, gdzie zakończy bieg;

– ostatni kurs linii nr 6 wyruszy z przystanku Mokas o godz. 21:02, do Trojanowa,

linia DHL w tych dniach kursuje wyłącznie w godzinach porannych,

linia LD w tych dniach nie kursuje.

Pierwszy Dzień Świąt i Nowy Rok – kursują linie świąteczne 3ś, 4ś według specjalnego rozkładu jazdy, kursować będzie także poranna linia LDś na trasie osiedle Korczaka – Kistki – Trojanów – Cmentarz Wypalenisko.

Świąteczne rozkłady jazdy będą dostępne na stronie internetowej zkm.sochaczew.pl od wtorku 21 grudnia i od tego dnia sukcesywnie będą też rozwieszane na przystankach autobusowych.

Drugi Dzień Świąt – autobusy kursują jak w niedziele i święta,

DHL – w dniach 24,25, 26, 31.12.2021 nie kursuje,

Przerwa między świętami dla autobusów linii nr 1 i porannego LD (kursujących w dni nauki szkolnej) – trwa od 24 gtrudnia.2021 rok do 2 stycznia 2022 rok.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz