Zmagania seniorów

fot.pixabay
Reklamy

SOCHACZEW Miejski Ośrodek  Sportu i Rekreacji w Sochaczewie zaprasza po raz siódmy do udziału w Sochaczewskiej Olimpiadzie Seniora o Puchar Burmistrza Sochaczewa.

Impreza odbędzie się 16 listopada w hali sportowej przy ul. Kusocińskiego. Uczestnicy wezmą udział w takich konkurencjach jak warcaby, memoriada, czyli ćwiczenia pamięci, jak też sprawnościowych, m.in. rzutach do kosza, do celu, czy lotkami do tarczy. W poszczególnych konkurencjach biorą udział reprezentacje drużyn.

Wszystkie zespoły otrzymają pamiątkowe nagrody, a każdy uczestnik certyfikat udziału. Dodatkowo przyznane zostaną pamiątkowe Puchary Kibica Olimpiady za najlepszy doping. W tej edycji odbędzie się też tzw. Parada Kapeluszy. Każda drużyna przygotowuje co najmniej 3 nakrycia głowy, które zaprezentuje podczas pokazu. Nagrodzeni otrzymają nagrody specjalne, w tym statuetki.

Warunkiem uczestnictwa w Olimpiadzie jest zgłoszenie telefoniczne na nr 721-121-011 lub mailowo – mosir@mosir.sochaczew.pl, jak też wypełnienie w dniu zawodów karty zgłoszeniowej.

red.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz