Trwają zapisy na kiermasz

fot.podglądowe

Do świąt Bożego Narodzenia pozostał ponad miesiąc. Przed tym ważnym dla nas wszystkich czasem Starostwo Powiatowe w Sochaczewie wraz z hotelem Chopin organizuje tradycyjny kiermasz świąteczny. W związku z licznymi już telefonami od zainteresowanych osób chcących wziąć udział w tym przedsięwzięciu i wystawić swe rękodzieło informujemy, iż tegoroczna, dziewiąta edycja imprezy wystawienniczo-promocyjnej „Boże Narodzenie na Mazowszu”, odbędzie się w niedzielę, 5 grudnia.

Rok temu organizatorzy zmuszeni byli odwołać kiermasz, tegoroczna edycja została zaplanowana, acz przy zachowaniu wszelkich obostrzeń, a to oznacza, że na sali będzie około 40 wystawców a nie jak to miało miejsce w poprzednich latach ponad 90. Każdy stolik oddzielony będzie od następnego o 2 metry. Organizatorzy będą też przestrzegać, by na sali przebywała określona liczba zwiedzających. Mamy nadzieję, że przy tych obostrzeniach uda się przeprowadzić sprawnie kolejną edycję kiermaszu. Liczba miejsc jest mocno ograniczona, stąd, jeśli chcą Państwo jeszcze zapisać się na kiermasz prosimy o telefon: 46 864 18 30 w godz. 8.00-16.00.

Nie trzeba nikomu przypominać, iż wydarzenie, które promuje lokalnych artystów i twórców, jest doskonałym miejscem, by zaprezentować swoje wyroby mieszkańcom powiatu sochaczewskiego. Już teraz warto zarezerwować sobie tę przedświąteczną niedzielę na odwiedzenie kiermaszu, który od pierwszej swej edycji cieszy się niesłabnącą popularnością tak wśród wystawców, jak i zwiedzających.

UWAGA

Ze względu na dynamicznie rozwijającą się sytuację epidemiczną związaną z koronawirusem organizatorzy zastrzegają sobie możliwość odwołania kiermaszu nawet w ostatniej chwili. Jeśli wprowadzone zostaną stosowne nakazy i ograniczenia przedsięwzięcie może się nie odbyć, na co nie mamy wpływu.

Przypominamy, iż zarówno dla wystawców, jak i odwiedzających udział w kiermaszu jest bezpłatny.

Starostwo Powiatowe w Sochaczewie

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz