Święto pracowników socjalnych

POWIAT Jak co roku na terenie powiatu sochaczewskiego 21 listopada obchodzony jest Dzień Pracownika Socjalnego. Jest on ogólnopolskim świętem wszystkich pracowników służb społecznych.

Wójtowie odwiedzają z tej okazji swoich pracowników w Gminnych Ośrodkach Pomocy Społecznej i dziękują im za ogrom pracy wkładanej w pomaganie ludziom w trudnej sytuacji życiowej. Damian Jaworski, wójt gminy Rybno, złożył w tym roku życzenia i podziękowania wraz z kwiatami oraz drobnymi niespodziankami.

– Dziękuję wszystkim pracownikom socjalnym za sumienne wykonywanie powierzonych im zadań oraz gotowość do niesienia pomocy  osobom będącym w potrzebie. Praca w służbach społecznych, pełna wyrzeczeń, poświęcenia i zaangażowania jest odpowiedzią na wołanie drugiego człowieka. Niech szacunek społeczny, poczucie zadowolenia i satysfakcji będą dla pracowników GOPS największą nagrodą za trud, jaki wkładają w swoją codzienną pracę – życzył wójt gminy Rybno.

W podobnym tonie wypowiadali się wójtowie z innych gmin powiatu sochaczewskiego. Za zaangażowanie i ofiarność dziękowała pracownikom socjalnym z GOPS w Młodzieszynie Monika Pietrzyk, wójt gminy.

BN

Fot. UG Rybno

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz