Rozkład zmieni się w grudniu

fot. archiwum
Kilka tygodni temu autobusy wróciły na ulicę 15 Sierpnia, zbliża się koniec prac na moście w Chodakowie i w ulicy Płockiej, w związku z tym zapytaliśmy ZKM, kiedy planuje większe zmiany w rozkładzie jazdy.

– Jeśli to tylko możliwe reagujemy na prośby pasażerów. W tym roku kilka razy zmienialiśmy rozkład i na przykład od 8 listopada przyspieszony o 3 minuty został kurs linii numer 3, wyjeżdżającej po godzinie 5 rano z przystanku „Żuków pod lasem” w kierunku dworca PKP – mówi dyrektor ZKM, Beata Furman.
I dodaje, że obecny rozkład jest niedoskonały, a jego mankamenty wynikają z ograniczeń, jakie niosą remonty głównych ulic i mostów.
– Planujemy powrót linii zawieszonych na czas remontu mostu w śladzie ulicy Brukowej i Mostowej oraz rozwiązań cieszących się uznaniem pasażerów. Będzie łatwiej dojechać do szkół, miejsc pracy, na stację PKP. Na razie proszę o jeszcze chwilę cierpliwości, gdyż obecny rozkład jazdy pociągów Kolei Mazowieckich obowiązuje do 13 grudnia, czyli zmieni się za niespełna miesiąc. Z kolei powiat zapowiada, że przed świętami Bożego Narodzenia chciałby dla ruchu otworzyć most w Chodakowie. To wtedy wprowadzimy większe zmiany – deklaruje Beata Furman.
I podkreśla, że zawsze chętnie korzysta z sugestii pasażerów. Propozycje dotyczące rozkładu można wysyłać na adres sekretariat@zkm.sochaczew.pl.

UM

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz