Remont w remizie

Reklamy

RYBNO W strażnicy OSP w Rybnie rozpoczął się gruntowny remont pomieszczeń sanitarnych. Był on planowany od dłuższego czasu, gdyż dotychczasowe miejsca były już mocno wyeksploatowane. W ramach prac remontowych poza tynkowaniem oraz wymalowaniem ścian przewidziana jest też wymiana urządzeń sanitarnych oraz instalacji wodno – kanalizacyjnych.

Dodatkowo zaplanowano położenie nowej glazury i podłogi. Całkowita wartość zadania wyniesie 20 000 zł. Na realizację prac remontowych gmina Rybno pozyskała środki finansowe w wysokości 15 000 zł z budżetu Województwa Mazowieckiego w ramach programu Mazowieckie Strażnice OSP-2021. Część prac remontowych zostanie wykonana również dzięki wkładowi własnemu gminy oraz jednostki OSP Rybno. Na ten cen własne zasoby wyniosą prawie 5 tys. zł.

Prace już trwają, a ich finał przewidywany przed świętami Bożego Narodzenia. Nowy rok strażacy powitają z odnowionym obiektem. Efekt remontu zobaczą m. in. uczestnicy planowanego w remizie Sylwestra. W OSP Rybno przygotowywana jest w tym roku z rozmachem wielka zabawa sylwestrowa. Łącznie z zabawą i fajerwerkami, zaplanowano pełny bufet.

BN

Fot. OSP Rybno

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz