Pierwszy taki turniej w powiecie

fot.pixabay

Szachowy Turniej Klasyfikacyjny to nowe wydarzenie sportowe, na które zapraszamy do Brochowa wszystkich uczniów z rocznika 2010 i młodszych, lubiących tę dyscyplinę sportu.

Warto nadmienić, iż w tym roku szkolnym właśnie szachy zostały po raz pierwszy włączone w rozgrywki Mazowieckiego Szkolnego Związku Sportowego, i właśnie w związku z tym, widząc nimi duże zainteresowanie ze strony młodzieży Starostwo Powiatowe w Sochaczewie postanowiło zorganizować otwarty turniej szachowy.

Zostanie on przeprowadzony w Szkole Podstawowej w Brochowie we wtorek, 7 grudnia a uczniowie będą grać o puchar starosty sochaczewskiego. Organizatorem turnieju jest Starostwo Powiatowe w Sochaczewie, Urząd Gminy w Brochowie i Szkoła Podstawowa w Brochowie.

Regulamin wraz z formularzem rejestracji zawodnika dostępny jest do pobrania na stronie internetowej Starostwa www.powiatsochaczew.pl w zakładce SPORT. Sędzią turnieju będzie Agata Zambrzycka. Organizatorzy na zgłoszenia czekają drogą elektroniczną do 3 grudnia br. Co istotne, udziałem w turnieju można zdobyć punkty, które będą liczyć się w klasyfikacji Polskiego Związku Szachowego.

Szczegóły w regulaminie.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz