Oglądaj kanał Starostwa

Reklamy

Od ponad roku do komunikowania się z mieszkańcami naszego powiatu w jeszcze szerszym zakresie posługujemy się platformą YouTube. Oferuje ona dużo więcej niż media tradycyjne, ma nieograniczony zasięg pozwalający dotrzeć do większej liczby odbiorców oraz przystępną formę.

W jednym miejscu użytkownicy sieci znajdą filmowe relacje z najważniejszych wydarzeń z życia samorządu powiatu sochaczewskiego. Dzięki subskrypcji mogą je oglądać i być z nimi na bieżąco. Polecamy i zapraszamy.

Kanału Starostwa Powiatowego w serwisie YouTube jako nowa forma komunikacji z mieszkańcami wystartował we wrześniu 2020 r. W jednym miejscu mieszkańcy powiatu i użytkownicy sieci mogą znaleźć filmowe relacje z najważniejszych wydarzeń z życia powiatu sochaczewskiego, wiadomości dotyczące pracy samorządu i jednostek powiatowych oraz nagrania ze wszystkich sesji Rady Powiatu. Materiały filmowe są tematycznie podzielone na playlisty, tak aby ułatwić wyszukiwania odpowiednich treści. Kanał urzędowy jest sukcesywnie rozwijany, wzbogacany i uaktualniany. Każdy zainteresowany odbiorca może w dowolnym momencie wrócić i odtworzyć wybrane wydarzenie czy relację z obrad samorządu powiatowego.

Gorąco zachęcamy do śledzenia nas w serwisie YouTube oraz subskrypcji kanału, który można   znaleźć na stronie internetowej starostwa pod adresem www.powiatsochaczew.pl w zakładce YouTube lub pod linkiem https://www.youtube.com/channel/UCs6ImXsi7JFA8pGhK23RXJQ/videos?view_as=subscriber

# Dodaj do ulubionych!

Starostwo Powiatowe

w Sochaczewie

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz