Nieuczciwy pracownik magazynu usłyszał zarzuty kradzieży

fot.pixabay
Reklamy

Policjanci zatrzymali nieuczciwego pracownika magazynu podejrzanego o kradzież. Mężczyzna sam składał zamówienia przez internet i przygotowywał sobie paczki dokładając do nich jeszcze inne artykuły. Usłyszał już zarzuty kradzieży i przyznał się do popełnionego przestępstwa. Za ten czyn grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Na trop nieuczciwego pracownika wpadli jego przełożeni. Zainteresowało ich jedno z zamówień internetowych, paczka nie została jeszcze nadana, więc postanowili sprawdzić jej zawartość. Okazało się, że oprócz zamówionego sprzętu, w paczce było jeszcze kilka flakonów perfum.

O przestępstwo był podejrzany pracownik odpowiedzialny za przygotowywanie paczek z zamówieniami internetowymi. Policjanci zatrzymali go i doprowadzili do sochaczewskiej komendy.

Ustalono, że mężczyzna składał przez internet zamówienia, a później sam dla siebie przygotowywał paczki do których dokładał jeszcze inne przedmioty. W ten sposób trzykrotnie „powiększył” swoje zamówienia. Mężczyzna usłyszał trzy zarzuty kradzieży i przyznał się do popełnionego przestępstwa. Za ten czyn grozi do 5 lat pozbawienia wolności. Policjanci odzyskali większość rzeczy utracownych w wyniku nieuczciwego działania pracownika.

asp. Agnieszka Dzik

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz