Nauczyciel i Szkoła na Medal!

Osiemdziesiątka została zgłoszona przez uczniów i rodziców do nagrody Szkoła Roku w akcji Nauczyciel i Szkoła na Medal – w największym plebiscycie edukacyjnym w Polsce, który w województwie mazowieckim prowadzony jest przez Polska Times.

Nominację do tytułu Nauczyciel na Medal otrzymało 9 nauczycieli Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego.

 Glosowanie w plebiscycie rozpoczęło się 25 października i potrwa do 2 grudnia do godziny 21:00.  Głosować można na stronie www.polskatimes.pl/nauczyciel

– Celem plebiscytu jest nagrodzenie najbardziej charyzmatycznych i kreatywnych nauczycieli. Takich, którzy nie tylko doskonale przekazują wiedzę, lecz także mają umiejętność nawiązywania relacji, cieszą się autorytetem i sympatią zarówno uczniów jak i ich rodziców. Szukamy nauczycieli z pasją, wyróżniających się serdecznością, takich, którzy są dobrymi wychowawcami – czytamy na stronie Polska Times.

– W kategorii dla szkół podstawowych i średnich chcemy nagrodzić szkoły, które zasługują na miano najbardziej przyjaznych uczniom i rodzicom – piszą organizatorzy konkursu.

Zwycięzcy z każdego miasta i powiatu awansują do wojewódzkiego finału zachowując zdobyte głosy w etapie wcześniejszym. Głosowanie w wojewódzkim finale rozpocznie się w poniedziałek, 6 grudnia i będzie trwać do piątku, 17 grudnia do godz. 21:00.

Nauczyciele szkół ponadpodstawowych, którzy w każdym mieście i powiecie zdobędą najwięcej głosów otrzymają: tytuł Nauczyciela na medal w mieście lub powiecie,  dyplom i medal, które wręczane będą podczas wojewódzkiej gali plebiscytu oraz awansują do wojewódzkiego etapu plebiscytu z zachowaniem zdobytych głosów

Szkoły, które w każdym mieście i powiecie zdobędą najwięcej głosów otrzymają: tytuł Szkoła na medal w mieście lub powiecie, dyplom przygotowany do ekspozycji, wręczany podczas wojewódzkiej gali plebiscytu, awans do wojewódzkiego etapu plebiscytu z zachowaniem zdobytych głosów, voucher na promocję szkoły na łamach gazety Polska Times i serwisu lub na stronach serwisu internetowego www.naszemiasto.pl o wartości 3000 zł.

Im wyższy etap tym vouchery i gratisy cenniejsze. Na przykład Szkoła Roku 2021 może otrzymać aż voucher na sprzęt RTV lub AGD o wartości 5000 złotych.

Nominowanym nauczycielom życzymy sukcesów i Wszystkich zachęcamy do głosowania w konkursie na Osiemdziesiątkę i jej nauczycieli.

źródło: Starostwo Powiatowe w Sochaczewie

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz