Mały Sportowiec z Karate Klub Sochaczew i zabawa na Dzień Misia – odwołany

Niestety w związku z coraz trudniejszą sytuacją epidemiologiczną, jak i specyfiką naszych zajęć, która utrudnia zachowanie dystansu, w porozumieniu z Wydziałem Sportu i Organizacji Pozarządowych, który jest współorganizatorem tej imprezy, zdecydowaliśmy o odwołaniu naszej sobotniej zabawy w ramach projektu Mały Sportowiec.
Choć impreza była już w pełni zaplanowana i przygotowana, nie chcemy narażać nikogo, kto wziąłby udział w naszym festynie. W zajęciach mieli wziąć udział również zawodnicy Karate Klub Sochaczew, którzy choć bardzo chętnie przystąpili do naszej propozycji udziału w tych zajęciach, też byliby w jakiś sposób narażeni.  Biorąc pod uwagę wszystkie aspekty i ryzyko związane z organizacją imprezy w zamkniętym pomieszczeniu , jakim jest hala sportowa, liczymy na to, że przyjdą lepsze, bezpieczniejsze czasy na organizację tego typu spotkań.

W ramach sobotnich zajęć na naszej stronie internetowej www.mosir.sochaczew.pl oraz na funpage`u przypomnimy filmik nagrany w ramach projektu Mały Sportowiec z Karate Klub Sochaczew właśnie,  a także propozycje zabaw, prac plastycznych związanych ze Świętem Misia.

MOSiR

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz