Kronika kryminalna

fot.policja
Reklamy

Pijany za kółkiem

KONARY Policjanci zatrzymali do kontroli w Konarach kierowcę fiata stilo. Okazało się, że 36- latek miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Do zdarzenia doszło 22 listopada.

Znikły narzędzia

WĘŻYKI Nieznany sprawca wszedł na jedną z działek i ukradł narzędzia budowlane. Do zdarzenia doszło w Wężykach. Zgłoszenie na policję wpłynęło 22 listopada.

Wpadł po alkoholu

ZOSIN Policjanci zatrzymali 23 listopada do kontroli kierowcę forda mondeo. Badanie na zawartość alkoholu w jego organizmie wykazało, że mężczyzna ma ponad promil alkoholu. Do kontroli drogowej doszło w Zosinie.

Trafiła pod klucz

SOCHACZEW Policjanci zatrzymali 45 – letnią sochaczewiankę poszukiwaną w celu doprowadzenia do zakładu karnego. Kobieta trafiła do placówki penitencjarnej. Do zatrzymania doszło 24 listopada na ul. Warszawskiej.

Zatrzymany z amfetamną

ANDRZEJÓW DURANOWSKI Policjanci zatrzymali 24 listopada do kontroli kierowcę opla. W trakcie przeprowadzanego przeglądu samochodu przy dźwigni zmiany biegów znaleźli torebkę z amfetaminą.

Jechał jak szalony

JANÓW Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę fiata boxera. Powodem zatrzymania było to, że mężczyzna przekroczył dozwoloną prędkość o więcej niż 50 km na godzinę w obszarze zabudowanym. Kierowca stracił prawo jazdy na 3 miesiące. Do zdarzenia doszło 25 listopada pod Janowem.

Znikły tablice

SOCHACZEW Nieznany sprawca ukradł 25 listopada tablicę rejestracyjną z opla vivaro. Do zdarzenia doszło na ul. Żeromskiego.

Źle wymijała

JANÓW Kobieta kierująca seatem w wyniku nieprawidłowo wykonanego manewru wymijania doprowadziła do kolizji z fordem. Na sprawcę nałożono mandat karny. Do zdarzenia doszło 26 listopada w Janowie w gminie Młodzieszyn.

Pies wpadł pod koła

MALANÓW Niespodziewanie pod jadący samochód wyskoczył pies. Z ustaleń policji wynika, że czworonóg wtargnął wprost pod hondę. Do zdarzenia doszło 26 listopada.

Mandat za kradzież

SOCHACZEW Policjanci dostali 27 listopada zgłoszenie o ujęciu przez obsługę sprawcy kradzieży sklepowej. Złodziej otrzymał mandat karny. Do zdarzenia doszło na ul. Hubala.

Zderzyli się na skrzyżowaniu

SAOCHACZEW Na skrzyżowaniu ul. Staszica z ul. Niemcewicza doszło 27 listopada do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Kierowcy zostali przewiezieni do szpitala. Obecnie trwa ustalanie dokładnych przyczyn i okoliczności zdarzenia.

Zlekceważył oznakowanie

SZYMANÓW Kierowca renault nie zatrzymał się przed znakiem Stop i wyjechał z ul. Kwiatowej na Trakt Jana Pawła II pod Szymanowem. Jego bezmyślność doprowadziła do zderzenia z seatem. Kierowcy obydwu pojazdów byli trzeźwi. Najciężej została poszkodowana pasażerka renault. Zabrało ją Lotnicze Pogotowie Ratunkowe do jednego z warszawskich szpitali. Do zdarzenia doszło 28 listopada.

Nie ustąpiła pierwszeństwa

CHRZCZANY Kobieta jadąca volkswagenem nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i doprowadziła do zderzenia z suzuki. Do darzenia doszło 28 listopada na drodze krajowej nr 92 w Chrzczanach. Pasażerka suzuki została przewieziona do szpitala. Trwa ustalanie dokładnych przyczyn i okoliczności zdarzenia.

 BN

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz