Kronika kryminalna

fot.policja

Wandal uszkodził bmw

RYBNO Policjanci zostali powiadomieni 8 listopada o uszkodzeniu bmw. Do zdarzenia doszło w Rybnie.

Bez ważnych badań

SOCHACZEW Funkcjonariusze z sochaczewskiej komendy zatrzymali dowód rejestracyjny od audi z powodu braku aktualnych badań technicznych. Do zdarzenia doszło 8 listopada na ul. Płockiej.

Wpadł na kradzieży

SOCHACZEW Policjanci ukarali mandatem karnym mężczyznę, który został przyłapany przez obsługę sklepu na kradzieży. Do interwencji doszło 9 listopada na ul. Traugutta.

Wojenne pamiątki

TUŁOWICE W Tułowicach 9 listopada, podczas prac ziemnych, znalezione zostały dwa niewybuchy. To kolejny tydzień odkrycia groźnych niespodzianek z czasów II Wojny Światowej. Policjanci zabezpieczyli teren do czasu przyjazdu saperów.

Najechała na auto

SOCHACZEW Na ul. Traugutta kobieta kierująca suzuki nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze i doprowadziła do kolizji z toyotą. Siła uderzenia była tak duża, że odbiła się i uderzyła w kolejny samochód – audi. Na sprawcę zdarzenia drogowego nałożono mandat karny. Do zdarzenia doszło 210 listopada.

Ukradli paliwo

JULIOPOL Policjanci dostali 11 listopada zgłoszenie o kradzieży około 80 litrów oleju napędowego. Do zdarzenia doszło w Juliopolu.

Wpadł pod koła

SOCHACZEW Policjanci zostali wezwani na ul. Płocką, gdzie doszło do zdarzenia drogowego. Z wstępnych ustaleń wynika, że 14-latek kierujący motorowerem doprowadził do zderzenia z fiatem pandą. Pasażer jednośladu doznał urazu głowy i został przewieziony do szpitala. Z ustaleń wynika, że 14-latek nie posiadał uprawnień do kierowania motorowerem. Wypadek miał miejsce 11 listopada.

Wjechała do rowu

SZYMANÓW Mieszkanka powiatu żyrardowskiego prawdopodobnie nie dostosowała prędkości do panujących warunków i zjechała volkswagenem do rowu. W wyniku tego zdarzenia, kierująca i dwoje pasażerów zostali przewiezieni do szpitala. Do wypadku doszło 12 listopada.

Jechał naćpany

PLECEWICE Policjanci zatrzymali 12 listopada do kontroli drogowej kierowcę opla. Przenośny analizator narkotyków wykazał obecność substancji narkotycznych w organizmie mieszkańca gminy Brochów. Mężczyźnie pobrano krew do dalszych badań.

Kolizja z psem

SOCHACZEW Na ul. Staszica 13 listopada doszło do kolizji audi z psem. Policjanci nałożyli mandat karny na właściciela czworonoga, który nagle wybiegł pod koła auta..

Chciał okraść sklep

TERESIN Policjanci zostali wezwani na interwencję w związku z kradzieżą sklepową do której doszło na ul. Torowej w Teresinie. Sprawca wykroczenia został ukarany mandatem karnym. Do zdarzenia doszło 13 listopada.

Walnął w słup

PAWŁOWICE Pijany mieszkaniec Łowicza kierował oplem i doprowadzi do kolizji ze słupem oświetleniowym i ogrodzeniem posesji. Badanie wykazało prawie 2 promile alkoholu w jego organizmie. Do zdarzenia doszło 14 lipca.

Pędził jak wariat

MŁODZIESZYN Na ul. Długiej w Młodzieszynie 14 listopada kierowca bmw prawdopodobnie nie dostosował prędkości do panujących warunków. Na łuku drogi zjechał do przydrożnego rowu. Do szpitala trafiła 19-letnia pasażerka.

BN

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz