Kronika kryminalna

fot.policja
Reklamy

Najechała na opla

SOCHACZEW Kobieta kierująca volkswagenem golfem doprowadziła do kolizji z oplem. Otrzymała mandat karny. Do zderzenia doszło 29 października na ul. Batalionów Chłopskich.

 Skradziono tablice

SOCHACZEW Nieznany sprawca ukradł dwie tablice rejestracyjne z citroena, który był zaparkowany na ul. Sienkiewicza. Zgłoszenie na policję wpłynęło 29 października.

Pędził jak wiatr

PAPROTNIA Policjanci zatrzymali prawo jazdy kierowcy, który przekroczył dozwoloną prędkość o więcej niż 50 km na godzinę w obszarze zabudowanym. Do zdarzenia doszło 31 października.

Na podwójnym gazie

SOCHACZEW Patrol policji z drogówki zatrzymał do kontroli 35-letniego mieszkańca Sochaczewa, który kierował oplem. Mężczyzna miał prawie promil alkoholu w organizmie. Do zdarzenia doszło 31 października na ul. Warszawskiej.

Leżała przy moście

WITKOWICE Policjanci zostali powiadomieni 1 listopada o osobie, która leży przy moście w Witkowicach. Nietrzeźwa kobieta została przekazana pod opiekę swojego partnera. Policja przypomina, by nie lekceważyć przypadków, kiedy ktoś leży na drodze czy ulicy, gdyż obecnie niskie temperatury są zagrożeniem dla życia.

Połakomili się na kable

SEROKI – WIEŚ Policjanci zostali powiadomieni 2 listopada o kradzieży kabli z wykopu ziemnego. Do zdarzenia doszło w miejscowości Seroki – Wieś. Trwa poszukiwanie sprawcy kradzieży.

 Zagapiła się za kółkiem

JANÓWEK DURANOWSKI Kobieta kierująca oplem nie zastosowała się do znaku Stop i doprowadziła do zderzenia z dwoma innymi pojazdami. Sprawczyni kolizji otrzymała mandat karny. Do zdarzenia doszło 2 listopada.

 Pijany w fordzie

IŁÓW Policjanci z drogówki zatrzymali 3 listopada do kontroli kierowcę forda transita. Okazało się w badaniu, że mężczyzna miał prawie promil alkoholu w organizmie.

Uderzył w rowerzystkę

SOCHACZEW Kierowca ciągnika siodłowego z naczepą doprowadził 3 listopada do kolizji z rowerzystką. Na sprawcę nałożono mandat karny. Do zderzenia doszło na ul. 15 Sierpnia. Na szczęście rowerzystce nic się nie stało.

Cofał na stłuczkę

TERESIN Kierowca opla zarobił mandat po tym, jak nieprawidłowo cofał i doprowadził do kolizji z fordem mondeo. Do zdarzenia doszło 5 listopada.

Ukradł walutę

PAPROTNIA Nieznany sprawca włamał się 5 listopada do domu jednorodzinnego i ukradł z niego pieniądze w obcej walucie. Trwa poszukiwanie włamywacza.

Pocisk na polu

BROCHÓW Policja została powiadomiona, że w Brochowie znaleziono niewybuch z czasów II wojny światowej. Na miejsce pojechał policyjny pirotechnik, który stwierdził, że jest to pocisk przeciwpancerny. Mundurowi wezwali saperów i zabezpieczyli znalezisko do czasu przyjazdu żołnierzy. Ci zabrali pocisk do unieszkodliwienia. Do zdarzenia doszło 6 listopada.

Pijany i bez prawka

FELIKSÓW Policjanci zatrzymali 6 listopada pod Feliksowem 43-letniego mężczyznę, który kierował pojazdem po alkoholu. Dodatkowo kierowca nie posiadał wymaganych uprawnień.

Wpadł z narkotykami

SOCHACZEW Policjanci z referatu patrolowo–interwencyjnego zatrzymali 28-letniego mieszkańca Sochaczewa. Mężczyzna miał przy sobie narkotyki. Do zdarzenia doszło 7 listopada na ul. Piłsudskiego.

Taranował i uciekł

SOCHACZEW Mieszkanka Sochaczewa powiadomiła 7 listopada, że nieznany sprawca doprowadził do kolizji renault na ul. Cmentarnej. Po uszkodzeniu samochodu odjechał z miejsca zdarzenia. Trwa poszukiwanie sprawcy kolizji.

BN

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz