Zapraszamy na 7 Sochaczewską Olimpiadę Seniorów

Zapraszamy po raz siódmy już do udziału w Sochaczewskiej Olimpiadzie Seniora o Puchar Burmistrza Sochaczewa, która odbędzie się 16 listopada w hali sportowej przy ul. Kusocińskiego 2.

Nasza propozycja łączy w sobie zarówno sportową rywalizację, jak i rozrywkę dla umysłu .

Zapraszamy do udziału w następujących konkurencjach: warcaby, „memoriada – ćwiczenia pamięci”, konkurencje sprawnościowe: m.in. rzuty do kosza,  rzuty do celu, balansujące piłki, rzuty lotkami do tarczy itp.

W poszczególnych konkurencjach biorą udział 2,4 lub 6 osobowe reprezentacje drużyn. Wszystkie zespoły otrzymają pamiątkowe nagrody w zależności od zajętego miejsca w klasyfikacji drużynowej. Wszyscy uczestnicy Olimpiady otrzymają również certyfikat udziału. Dodatkowo przyznane zostaną  pamiątkowe Puchary Kibica Olimpiady za najlepszy doping dla zawodników. Dodatkowo w tej edycji zachęcamy wszystkie drużyny do wzięcia udziału w pokazie mody nakryć głowy tzw. Paradzie Kapeluszy. Każda drużyna proszona jest o przygotowanie min. 3 nakryć głowy, które zaprezentuje podczas pokazu. Komisja złożona z reprezentantów drużyn, zaproszonych gości, przedstawicieli organizatora wybierze 3 najciekawsze stylizacje, a ich właściciele otrzymają nagrody specjalne, w tym statuetki.

Podczas Olimpiady zapewniamy naszym seniorom także m.in. opiekę medyczną, poczęstunek, napoje, a także rozrywkę muzyczną.

Warunkiem uczestnictwa jest zgłoszenie telefoniczne pod numer telefonu 721-121-011 lub mailowo na adres mosir@mosir.sochaczew.pl  oraz wypełnienie w dniu zawodów karty zgłoszeniowej, co wiąże się z akceptacją regulaminu i złożeniem oświadczenia o braku przeciwskazań zdrowotnych do udziału w zawodach.

Poniżej regulamin zawodów, karta zgłoszeniowa i opis konkurencji.

sochaczewska olimpiada seniorów – regulamin (1).doc

7 SOCHACZEWSKA OLIMPIADA SENIORÓW KARTA ZGŁOSZENIOWA.docx

konkurencje dla drużyn 2021.docx

Liczymy na Państwa udział i dobrą zabawę. Serdecznie zapraszamy!

MOSiR Sochaczew

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz