Wyznaczyli miejsca do handlu

fot.pixabay
Reklamy

SOCHACZEW Podobnie jak w poprzednich latach, także i w tym roku miejski samorząd udostępni przed dniem Wszystkich Świętych dodatkowe miejsca do handlu kwiatami, wieńcami, zniczami. W dniach od 23 października do 2 listopada sprzedawcy mogą wykorzystywać przestrzeń przed trzema sochaczewskimi cmentarzami.

Przy cmentarzu parafialnym przy ulicy Traugutta miejsca te zostaną wyznaczone na ulicy Cmentarnej i Moniuszki wzdłuż ogrodzenia cmentarza. Zakazany będzie natomiast handel na chodniku przy Traugutta. Z kolei w przypadku Cmentarza Komunalnego przy ul. Trojanowskiej handel będzie mógł się odbywać na pasie zieleni znajdującym się wzdłuż nekropolii. Natomiast w przypadku cmentarza parafialnego w Trojanowie handel będzie dozwolony na pasie zieleni przy Al. 600-lecia, naprzeciwko cmentarza. Dodajmy, że handlujący nie mogą zastawiać wjazdów do nieruchomości ani handlować w miejscach niewyznaczonych.

Opłaty placowe i targowe od handlujących będzie pobierał Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sochaczewie. Ośrodek zobowiązany jest do utrzymania czystości i porządku na wskazanych terenach, a także do oznakowania terenów przeznaczonych do handlu, w tym do organizacji ruchu.

atu

 

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz