Wyróżnienie od Prezydenta

Początek ostatniej sesji Rady Powiatu (26.10) rozpoczęto miłym akcentem – od gratulacji dla Anny Pawłowskiej, członka Zarządu Powiatu w Sochaczewie. Andrzej Kierzkowski, przewodniczący Rady Powiatu odczytał bowiem list gratulacyjny, który wraz ze starostą Jolantą Gonta wystosował pod adresem Anny Pawłowskiej w związku z otrzymaniem przez nią wyróżnienia nadanego przez Prezydenta RP.  

 W skierowanym liście czytamy m.in.: „W imieniu władz Samorządu Powiatowego pragniemy wyrazić serdeczne gratulacje w związku z otrzymaniem przez Panią odznaczenia – Medalu Srebrnego za Długoletnią Służbę. Jest on przyznawany za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków, wynikających z pracy zawodowej w służbie Państwa. Wyróżnienie nadane przez Prezydenta Rzeczypospolitej jest niewątpliwie powodem do szerokiego uznania i dumy. Zostało bowiem docenione Pani wieloletnie zaangażowanie w edukację młodzieży, a samo tak ważne odznaczenie jest uhonorowaniem Pani rzetelnej i odpowiedzialnej pracy w oświacie. Jesteśmy zaszczyceni, iż w gronie Zarządu Powiatu i Rady Powiatu w Sochaczewie jest osoba uhonorowana prezydenckim odznaczeniem (…)”.

– Radość nasza jest ogromna, bo już drugi raz w tym roku mamy takie święto. Niedawno, w kwietniu tego roku nasz radny –   Daniel Janiak został odznaczony Brązowym Krzyżem Zasługi. Bardzo się cieszymy, że członkowie Rady Powiatu są tak uznawani i wyróżniani przez najwyższe władze – mówiła Jolanta Gonta.

Anna Pawłowska nie kryła wzruszenia, ale i zaskoczenia. Podziękowała za wystosowany list i kwiaty.

– Tę pracę bardzo lubię i całe swe serce wkładam w wykonywanie swoich obowiązków. Może trochę mniej mam teraz kontaktu z młodzieżą i oświatą, ale na pewno jest to dla mnie bardzo ważny kawałek mojego życia – mówiła podczas sesji Anna Pawłowska, przyjmując gratulacje od Zarządu i Rady Powiatu.

Przypomnijmy. W Radzie Powiatu Anna Pawłowska zasiada już trzecią kadencję, a drugą jako członek Zarządu Powiatu. Przewodniczy też Komisji Ochrony Zdrowia i Polityki Społecznej w Radzie Powiatu.

Starostwo Powiatowe

w Sochaczewie

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz