Tydzień pełen humoru

W tym tygodniu mieszkańcom nie zabraknie okazji do śmiechu. Aż dwa występy kabaretowe szykują się w siedzibie SCK w Boryszewie. Pierwszy to stand’up Olki Szcześniak w środę, 6 października, a drugi oczekiwany od dawna Kabaret Paranienormalni – w niedzielę, 10 października.

 Na oba występy jest jednak ograniczona ilość miejsc oraz obowiązują wymogi sanitarne wynikające z pandemii koronawirusa, czyli zasłanianie twarzy maską.

Olka Szcześniak wystąpi z nowym programem „Wszyscy jesteśmy hipokrytami”. Poprzedni występ artystki spotkał się z aplauzem. Tym razem przedstawi problemy millenialsów, takie jak pogoń za wymarzonym domem, życie z psem w bloku, różnice pokoleniowe na rodzinnych spotkaniach, jak też odnajdywanie się we współczesnej teraźniejszości społecznej i politycznej. Jak zaznacza młoda artystka, dotyka tematów drażliwych i tabu, więc program jest nie dla ponuraków. Tradycyjnie obowiązuje zakaz nagrywania i przeszkadzania. Wstęp tylko dla dorosłych. Początek o godzinie 20.00.

Z kolei występ kabaretu Paranienormalni zapowiadany był już rok temu, jesienią. Występ nie doszedł do skutku z powodu lockdownu. Koncert nie odbył się też na wiosnę. Tak więc jest to trzecie podejście. Start o godzinie 19.00.

Paranienormalni zaprezentują swój najnowszy program „Bez znieczulenia”, przygotowany na jubileusz 15-lecia grupy. W tym spektaklu będą tylko najnowsze skecze, dotąd nieprezentowane. Nie ma też powrotu do dawnych numerów. Tematy jak najbardziej aktualne, na które nie ma gotowej recepty. Na przykład globalna pandemia, czy tornado z hormonów piętnastolatka. Dlatego w życiu trzeba wiele przeżyć bez znieczulenia. Kiedy nawet lasy zostają zamknięte, w artyście budzi się wena. Będzie nie tylko mieszanka pandemicznych historii, ale również tematy bliskie każdemu, jak choćby co zrobić, by nie zwariować we współczesnym świecie, jak znaleźć miłość w internecie i zagrać w reklamie z największymi gwiazdami kina.

Trzeba jednak pamiętać, że i na to spotkanie z powodów pandemicznych ilość miejsc jest ograniczona i są wymogi sanitarne.

BN

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz