Troje mieszakńców powiatu sochaczewskiego odpowie za kradzieże w markecie

fot.policja
Policjanci zatrzymali troje mieszkańców powiatu sochaczewskiego podejrzanych o kradzież sklepową. Usłyszeli już zarzuty kradzieży, która jest zagrożona karą do 5 lat pozbawienia wolności.
W ubiegłym tygodniu policjanci dostali zgłoszenie, że trzy osoby dopuściły się kradzieży w jednym z marketów na terenie powiatu sochaczewskiego. Sprawcy przekroczyli linię kas nie płacąc za towar, a chwilę później zostali ujęci przez ochronę sklepu. Wezwani na miejsce policjanci zatrzymali sochaczewianina i dwoje mieszkańców gminy Sochaczew.

Ustalono, że podejrzani ukradli artykuły spożywcze i przemysłowe o wartości ponad 1200 złotych. Dwaj mężczyźni trafili do policyjnego aresztu. Kobieta nie podzieliła ich losu tylko dlatego, że w chwili podjęcia interwencji miała pod opieką noworodka. Okazało się, że w torbie przy wózku dziecięcym również znajduje się kradziony towar.

Mundurowi ustalili, że podejrzani już wcześniej dopuścili się podobnego przestępstwa w markecie. W Komendzie Powiatowej Policji w Sochaczewie każdy z nich usłyszał dwa zarzuty kradzieży. Przyznali się do popełnionych przestępstw. Za ten czyn grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

asp. Agnieszka Dzik

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz