Strażacy z Sochaczewa awansowali do Mistrzostw Mazowsza

Nie zabrakło emocji podczas turnieju siatkarskiego strażaków PSP, który rozegrany został w czwartek, 7 października br. w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 6 im. Króla Władysława Jagiełły w Sochaczewie. Były to zawody rangi eliminacji strefowych do Mistrzostw Województwa Mazowieckiego w Piłce Siatkowej Strażaków PSP. Patronat nad rozgrywkami objęła starosta Jolanta Gonta. Zawody zakończyły się zwycięstwem reprezentacji KP PSP w Sochaczewie. Na drugim stopniu podium stanęli strażacy z Otwocka, a na trzecim z Grójca.

Wyróżnienie dla najlepszego zawodnika turnieju przyznano Marcinowi Kalińskiemu, zawodnikowi KP PSP w Otwocku. Najlepszym rozgrywającym został Dariusz Orliński z KP PSP w Sochaczewie.

Nagrody dla wszystkich drużyn, ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Sochaczewie wręczyła starosta sochaczewski Jolanta Gonta. Towarzyszyli jej: Jadwiga Sikorska, dyrektor SP nr 6 w Sochaczewie, a także st. bryg. Piotr Piątkowski – komendant Powiatowy PSP w Sochaczewie oraz st. kpt. Marcin Błoński – komendanta Powiatowego PSP w Grójcu.

Zwycięski zespół z Sochaczewa weźmie udział w finałach Mistrzostw Województwa Mazowieckiego w Piłce Siatkowej Strażaków PSP, które odbędą się 22 października br. w Mińsku Mazowieckim. Trzymamy kciuki za równie udany, medalowy występ na siatkarskim boisku naszych wysportowanych strażaków!

W sochaczewskiej, zwycięskiej drużynie grali: Patryk Boguś (k.), Rafał Krupa, Dariusz Orliński, Arkadiusz Ciechaniak, Paweł Moskwa, Michał Zydlewski, Tomasz Deka, Kamil Duplicki.

Starostwo Powiatowe w Sochaczewie

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz