Rosną mury hali sportowej

SOCHACZEW Budowa hali sportowej przy sochaczewskim Zespole Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego w Sochaczewie trwa w najlepsze.

Roboty na placu budowy posuwają się zgodnie z harmonogramem. Trwają prace murarskie na części łącznika oraz w części hali sportowej. Wykonano jeden ze szczytów docelowo pod dach hali. Została zrobiona główna nitka kanalizacji ze studniami i rozpoczęto wykonywanie deszczówki dookoła obiektu – informuje kierownik budowy Michał Felczak. – Najbliższy plan robót obejmie skupienie się na drugim szczycie hali i pracami murarskimi nad wieńcem dachu, tak, abyśmy mogli na początku grudnia położyć dźwigary drewniane. Równolegle murujemy pod pierwszy strop łącznika i trybuny hali. Tu obstawiam czas ok. trzech tygodni wraz z wykonaniem pierwszego stropu łącznika. Mam nadzieję, że pogoda się utrzyma jak najdłużej i warunki będą sprzyjające szybszym postępom prac i nie wpłynie nam to na tempo robót – dodaje M. Felczak.

Inwestycję wykonuje Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Hegor Sp. z o.o. z Sochaczewa. Koszt wynosi około 9 mln złotych, przy czym 5-milionowy wkład stanowią środki Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych, w którego pozyskaniu wspierał samorząd powiatowy minister Maciej Małecki.

Starostwo Powiatowe

w Sochaczewie

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz