PROMYK WYGRYWA, PIAST PRZEGRYWA

PIŁKA NOŻNA Warszawska Klasa A, grupa IV

Wrzos Międzyborów to drużyna, która zwłaszcza na swoim boisku jest bardzo groźna. Przekonał się o tym Promyk, który musiał się sporo napracować, żeby odnieść kolejne zwycięstwo.

Gospodarze objęli prowadzenie już w szóstej minucie, po skutecznie wykonanym rzucie wolnym. Dwie minuty później do remisu doprowadził niezawodny Kamil Bartosiewicz. Tuż po przerwie drugiego gola dla Promienistych strzelił Mateusz Figat.

Gospodarze wyrównali kilka minut później. Na boisku trwał bój. Zwycięsko wyszedł z niego Promyk. Wynik w 80. minucie ustalił Mateusz Figat. Futboliści z Nowej Suchej zajmują trzecie miejsce i są w gronie drużyn walczących o awans.

W Feliksowie natomiast Piast podejmował lidera z Osuchowa. Gra była przyzwoita i na pierwszy rzut oka nie było widać różnicy wynikającej z zajmowanych przez drużyny miejsc. Niestety za dwie żółte kartki z boiska spadł Cezary Czarnecki i gra się posypała. Ostatecznie goście wygrali 3:1 i utrzymali się na fotelu lidera.

Wrzos Międzyborów – Promyk Nowa Sucha 2:3 (1:1)

gole: Mateusz Figat (2), Kamil Bartosiewicz

skład: Konrad Kowalski – Kacper Drązikowski, Marcin Jaworski, Dawid Stypuła, Karol Drązikowski, Mateusz Figat, Przemysław Kubisz (63′ Tomasz Jurczak), Michał Bargieł, Jakub Nowakowski (46′ Piotr Kamiński), Kacper Szczepaniak, Kamil Bartosiewicz

Piast Feliksów – LKS Osuchów 1:3 (1:2)

gol: Cezary Czarnecki

skład: Florczak – Zych, Walczak, Wasilewski, Paczkowski, Rembiejewski, Krawczak, Wiciak, Rzeźniczek, Woźnica,Czarnecki