Powracają szopki

fot.pixabay

SOCHACZEW Muzeum Ziemi Sochaczewskiej i Pola Bitwy nad Bzurą zaprasza do udziału w XXVII konkursie na Szopkę Bożonarodzeniową. Tematem wiodącym tegorocznego konkursu jest „Polska Szopka Regionalna”.

Celem tegorocznego Konkursu, obok propagowania tradycji szopkarstwa polskiego i pielęgnowania obyczajów związanych z Bożym Narodzeniem, jest zainteresowanie uczestników walorami wszystkich regionów Polski. Prace należy zgłaszać do 3 grudnia br. do Muzeum Ziemi Sochaczewskiej i Pola Bitwy nad Bzurą w Sochaczewie, Pl. Kościuszki 12.   Uroczyste rozstrzygnięcie konkursu i otwarcie wystawy planowane jest na 11 grudnia 2021 r. w Muzeum. Nagrodzone prace będą eksponowane na wystawie pokonkursowej, czynnej od 11 grudnia br. do końca stycznia 2022 r.

Laureaci konkursu otrzymają nagrody rzeczowe oraz dyplomy. Muzeum zastrzega sobie możliwość zmiany formy rozstrzygnięcia konkursu i wręczenia nagród w zależności od rozwoju sytuacji epidemiologicznej. Regulamin zostanie zamieszczony w kolejnym numerze Expressu.

MZSiPBnB

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz