Pobiegną dla Niepodległej

fot.pixabay

SOCHACZEW Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sochaczewie rozpoczął zapisy uczestników 3 Sochaczewskiego Biegu Niepodległości 11.11.2021. Do udziału w zawodach MOSiR zachęca zarówno biegaczy, jak i miłośników nordic walking. Nie zabraknie również biegu dla dzieci.

Biuro biegu będzie czynne od godz. 8.30 na placu Kościuszki, o godz. 9.30 nastąpi uroczyste otwarcie imprezy. O godz. 9.35 zaplanowany jest start biegu nordic walking. Na godz. 9.45 organizatorzy zaplanowali bieg dzieci do lat 7 na dystansie 250 metrów. Z kolei o godz. 10.20 wystartuje bieg główny na dystansie 5000 metrów.

W tym roku jego trasa będzie biegła: plac Kościuszki – Staszica – skrzyżowanie z ul. Warszawską – Traugutta – Licealną, Rondo Prezydenta Lecha Kaczyńskiego, Żyrardowska, Gwardyjska, Spartańska, Żyrardowska, Rondo Prezydenta Lecha Kaczyńskiego, Licealna, Traugutta, plac Kościuszki.

Karty zgłoszeń dostępne w sekretariacie MOSiR oraz na stronie www.mosir.sochaczew.pl. Dodajmy, że bieg odbędzie się niezależnie od warunków atmosferycznych.

atu

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz