Kronika kryminalna

fot.policja

Nie dał się oszukać

SOCHACZEW niepowodzeniem skończyła się próba wyłudzenia pieniędzy przez oszusta. 25 października do jednego z mieszkańców Sochaczewa zadzwoniła osoba podająca się za funkcjonariusza policji. Mężczzyna powiadomił 46-latka o próbie wypłaty pieniędzy z konta sochaczewianina, prosząc jednocześnie o podanie danych. Mieszkaniec miasta nie dał się jednak oszukać.

Opiekun psa zapłacił

SZWAROCIN Mieszkanka powiatu łowickiego 25 października potrąciła psa, który wybiegł z bramy jednej z posesji w Szwarocinie. Przybyli na miejsce zdarzenia policjanci nie ukarali jednak kierowcy, ale nałożyli mandat karny na opiekuna czworonoga. Uznali, że ten nie dopilnował właściwie swojego psa.

Senior w kolizji

SOCHACZEW Kierowca bmw doprowadził do kolizji z volkswagenem transporterem. Na sprawcę, którym był 82 – latek nałożono mandat karny. Do zdarzenia doszło 26 października przy Placu Tadeusza Kościuszki.

Pamiątka wyszła z ziemi

STARY DĘBSK W czasie prac polowych na terenie wsi Stary Dębsk odkryty został pocisk o długości 30 cm. Był on zagrzebana w ziemi wojenną pamiątką z czasów II wojny światowej. Policjanci zabezpieczyli miejsce odkrycia pocisku do czasu przyjazdu saperów, którzy zabrali niewybuch do unieszkodliwienia. Do zdarzenia doszło 27 października.

Zderzyło się dwóch

WOLA PASIKONSKA W godzinach porannych 27 października na drodze wojewódzkiej nr 580 doszło do wypadku drogowego. Kierowca busa zderzył się z samochodem osobowym. Jedna z osób poszkodowanych została zabrana do szpitala. Na szczęście nikt nie zginął. Droga była na krótko zablokowana przez strażaków i policję.

Manewrował do kolizji

SOCHACZEW Mieszkaniec Warszawy kierujący bmw nieprawidłowo wykonał manewr wyprzedzania. W efekcie doprowadził do kolizji z volvo. Na szczęście nikt nie ucierpiał w tym przypadku. Do zdarzenia doszło 28 października na ul. Żyrardowskiej.

Trafił za kratki

KOŻUSZKI PARCEL Poszukiwany od dawna na podstawie nakazu doprowadzenia do zakładu karnego wpadł przypadkowo w ręce policji. 46 – letni mężczyzna został znaleziony 28 października w Kożuszkach Parceli, gdzie się ukrywał.

Wpadł z prochami

SOCHACZEW Policjanci w trakcie rutynowego patrolu zatrzymali 20 – letniego kierowcę bmw. Jak się okazało mężczyzna ,posiadał przy sobie narkotyki. 20 – latek trafił do policyjnego aresztu. Odpowie za posiadanie substancji odurzających. Do zdarzenia doszło 29 października na ul. 15 Sierpnia

BN

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz