Kronika kryminalna

fot.policja
Reklamy

Chciał naciągnąć bank

SOCHACZEW Nieznana osoba podająca się za managera finansowego uzyskała dostęp do jednego z kont bankowych. Osoba ta wykonała przelew na kwotę kilkudziesięciu tysięcy złotych oraz zaciągnęła pożyczkę. Dziwne operacje zauważył jeden z pracowników banku i zareagował. Dzięki niemu środki finansowe wróciły na konto, gdyż wniosek pożyczkowy został anulowany. Trwa poszukiwanie sprawcy finansowego oszustwa. Sprawa została zgłoszona policji 18 października.

Nietrzeźwa w kolizji

IŁÓW Mieszkanka gminy Iłów doprowadziła 19 października do kolizji z oplem vectrą. Badanie wykazało, że sprawczyni była nietrzeźwa. Kobieta nie posiadała też uprawnień do kierowania samochodem. Do zdarzenia doszło w Iłowie.

Pijany w areszcie

CHRZCZANY Policjanci zatrzymali, po czym doprowadzili do aresztu 28-letniego mieszkańca Sochaczewa. Mężczyzna przebywał w nim do czasu wytrzeźwienia. Do zdarzenia doszło 19 października w Chrzczanach.

Wojenne pamiątki

WĘŻYKI W trakcie prac ziemnych na jednym z pól w Wężykach znalezione zostały trzy pociski artyleryjskie. Policjanci zabezpieczyli miejsca odkrycia niewybuchów do czasu przyjazdu saperów. Do zdarzenia doszło 20 października. Pociski zostały unieszkodliwione

Na podwójnym gazie

SOCHACZEW Policjanci z KPP w Sochaczewie zatrzymali do kontroli kierowcę volkswagena passata. Po sprawdzeniu mężczyzny okazało się, że znajduje się on pod wpływem alkoholu. Jednocześnie miał on orzeczony sądowy zakaz kierowania pojazdami. Do kontroli doszło 20 października na Al. 600–lecia.

Jazda po alkoholu

SOCHACZEW Na ul. Sienkiewicza sochaczewscy policjanci z wydziału ruchu drogowego zatrzymali 59-letniego mężczyznę, który kierował oplem. Badanie alkotestem wykazało, że miał on ponad promil. Do zdarzenia doszło 21 października.

Spowodowała stłuczkę

WÓTÓWKA Kobieta jadąca suzuki doprowadziła wskutek nieuwagi do kolizji z volkswagenem caddy. Na sprawczynię zdarzenia drogowego nałożono mandat karny. Do stłuczki doszło 21 października.

Wpadł poszukiwany

SOCHACZEW Policjanci zatrzymali 59-letniego mieszkańca Sochaczewa poszukiwanego na podstawie zarządzenia sądu o doprowadzeniu do zakładu karnego. Mężczyzna wpadł przypadkiem na ul. Boryszewskiej. Policjanci zatrzymali go i doprowadzili do zakładu karnego 22 października.

Znikły tablice

CZERWONKA PARCEL Do Komendy Powiatowej Policji dotarło 23 października zgłoszenie o kradzieży dwóch tablic rejestracyjnych z volkswagena polo. Do zdarzenia doszło w Czerwonce Parceli. Policja przypomina o właściwym i trwałym zabezpieczeniu tablic.

Nie wypiją drinka

SOCHACZEW Funkcjonariusze policji ukarali mandatami karnymi dwóch sprawców kradzieży alkoholu. Mężczyźni zostali złapani na gorącym uczynku przez obsługę sklepu. Do zdarzenia doszło 23 października na Al. 600–lecia.

Jazda bez prawka

WÓJTÓWKA Mieszkaniec powiatu grodziskiego wpadł na patrol policyjny 24 października. W trakcie kontroli okazało się, że kierował volkswagenem transporterem pomimo zatrzymanych uprawnień. Do zdarzenia doszło w okolicach Wójtówki.

Z drogi do aresztu

JANUSZEW Mieszkaniec gminy Młodzieszyn w trakcie jazdy volkswagenem passatem został zatrzymany przez policję. Mężczyzn kierował pojazdem w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało, że 31-latek miał prawie 2,5 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu celem wytrzeźwienia. Po czym usłyszał zarzut jazdy samochodem pod wpływem alkoholu. Do zdarzenia doszło 24 października.

BN

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz