Kronika kryminalna

fot.policja

Wpadł na ulicy

SOCHACZEW Policjanci referatu operacyjno – rozpoznawczego zatrzymali 36-letniego mężczyznę poszukiwanego w celu doprowadzenia do zakładu karnego. Miał odbyć karę pozbawienia wolności. Do zatrzymania doszło 11 października na Al. 600 – lecia.

Wyprzedzała na siłę

WĘŻYKI Kobieta kierująca citroenem nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i doprowadziła do zderzenia z volkswagenem. Do kolizji doszło 12 października w Wężykach. Sprawczynię zdarzenia ukarano mandatem karnym.

Nie ustąpił na drodze

GAWŁÓW Kierowca volkswagena nie udzielił pierwszeństwa przejazdu. W efekcie doprowadził do zderzenia z bmw. Do kolizji doszło 12 października.

Zatrzymany na kradzieży

WÓJTÓWKA Policjanci zostali wezwani 12 października do jednego ze sklepów w Wójtówce. Obsługa złapała tam na gorącym uczynku sprawcę kradzieży. Na mężczyznę, który dopuścił się wykroczenia nałożono mandat karny.

Doprowadziła do kolizji

SOCHACZEW Kobieta kierująca oplem astrą wskutek braku uwagi doprowadziła do kolizji z kia. Do zdarzenia doszło 13 października na ul. Staszica.

Pijany i bez uprawnień

STARY DĘBSK Policjanci w trakcie patrolu drogowego zatrzymali kierowcę audi a4. W trakcie kontroli okazało się że mężczyzna jechał samochodem po spożyciu alkoholu. Jednocześnie po sprawdzeniu7 w policyjnym systemie wyszło na jaw, że nie posiadał on wymaganych uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi. Do zdarzenia doszło 13 października pod Starym Dębskiem.

Ktoś ukradł narzędzia

NOWE GNATOWICE Policja otrzymała 14 października zgłoszenie, że nieznany sprawca włamał się do kontenera, skąd ukradł narzędzia i przewód elektryczny. Do zdarzenia doszło w Nowych Gnatowicach.

Shakowali mu konto

SOCHACZEW Mieszkaniec Sochaczewa zgłosił, że nieznany sprawca aż dwukrotnie wypłacił z jego konta bankowego pieniądze. Zgłoszenie na policję wpłynęło 14 października. Postępowanie wyjaśniające prowadzi KPP w Sochaczewie.

Znikły tablice

PAPROTNIA Na posterunek policji w gminie Teresin wpłynęło 15 października zgłoszenie o kradzieży dwóch tablic rejestracyjnych z volkswagena golfa. Trwa ustalanie okoliczności zdarzenia.

Kolizja na skręcaniu

CZERWONKA – PARCEL Kierowca ciężarowego mana podczas wykonywanego manewru skrętu doprowadził do kolizji z toyotą. Do zdarzenia doszło 16 października w Czerwonce – Parceli. Trwa wyjaśnianie okoliczności zdarzenia.

Ktoś ukradł kasę

SOCHACZEW Mieszkaniec gminy Sochaczew zgłosił 16 października na policję fakt, że nieznany sprawca wypłacił z jego konta bankowego kilka tysięcy złotych. KPP w Sochaczewie sprawdza zgłoszenia. Policja apeluje o rozsadek w udostępnianiu swych danych bankowych i pilnowanie haseł do kont.

Pędził jak wiatr

KROMNÓW Kierowca renault przekroczył dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym. Urządzenie do pomiaru wykazało, że mężczyzna jechał z prędkością 118 km na godzinę w miejscu, gdzie obowiązuje ograniczenie do 50 km na godzinę. W policyjny radar kierowca wpadł 17 października. Kierowca stracił prawo jazdy na trzy miesiące.

Staranował fiata

KUZNOCIN Kierowca dafa nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierowcy fiata. W wyniku zdarzenia, auto osobowe wjechało do rowu. Na sprawcę kolizji nałożono mandat karny. Do zdarzenia doszło 17 października na rondzie w Kuznocinie.

BN

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz