Kronika kryminalna

fot.policja

Jechał mimo zakazu

KĄTY Mieszkaniec gminy Iłów został zatrzymany przez policję. Kierował seatem pomimo obowiązującego zakazu sądowego. Do kontroli doszło 4 października w Kątach.

Kolizja na wyprzedzaniu

PAPROTNIA Mężczyzna jadący motocyklem yamaha nieprawidłowo wykonał manewr wyprzedzania . W efekcie doprowadził do zderzenia z pojazdem osobowym. Za kolizję i brak wymaganej kategorii prawa jazdy do kierowania motocyklami policjanci nałożyli na niego mandat karny. Do zdarzenia doszło 5 października w Paprotni.

Uszkodził i uciekł

SOCHACZEW Policjanci dostali 5 października zgłoszenie, że nieznany sprawca uszkodził volvo zaparkowane na ul. Piłsudskiego. Sprawca znikł bez śladu.

Okradziona na ulicy

SOCHACZEW Nieznany sprawca wszedł 6 października do otwartego mieszkania 69 -latki, mieszkanki ul. Żeromskiego. Złodziej zabrał kobiecie portfel z pieniędzmi oraz dokumentami. Policja przypomina, by nawet będąc w mieszkaniu zamykać drzwi na zasuwę, by nikt niepowołany nie wykorzystał możliwości dostania się do mieszkania i okradzenia go.

Najechał innego

BIELICE Kierowca kia sportage doprowadził do kolizji z oplem. Do zdarzenia drogowego 6 października doszło w Bielicach. Przyczyną był brak ostrożności kierującego kią.

Znikły elektronarzędzia

SOCHACZEW Mieszkaniec ul. Kosińskiego zgłosił 7 października, że nieznany sprawca ukradł mu elektronarzędzia. Trwa ustalanie okoliczności kradzieży/

Zamówił i nie dostał

SOCHACZEW Policjanci zostali powiadomieni, że 34-latek z Sochaczewa zamówił przez internet reflektory do swego samochodu. Mężczyzna zgłosił na policję 7 października, że nie otrzymał zamówionego towaru ani zwrotu pieniędzy.

Potrącił rowerzystkę

SOCHACZEW Na ul. Traugutta kierowca fiata stilo nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu rowerzystce. W efekcie kobieta została potrącona i poturbowana przez kierowcę. Rowerzystka została przewieziona do szpitala.

Kolizja na wymijaniu

DACHOWA Kierowca skody podczas nieprawidłowo wykonanego manewru wymijania doprowadził do zderzenia z audi. Do zderzenia doszło 8 października.

Wymusił pierwszeństwo

ZOSIN Kierowca citroena nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z iveco. Na sprawcę kolizji do której doszło w Zosinie nałożono mandat karny. Do kolizji doszło 9 października.

Wjechał w ogrodzenie

BROCHOCIN Kierowca forda focusa w trakcie jazdy stracił panowanie nad autem. Tym samym nie utrzymał samochodu na drodze i wjechał w ogrodzenie posesji. Policjanci, którzy przybyli na miejsce ustalili, że mężczyzna nie posiada prawa jazdy. Do zdarzenia doszło 9 października.

Ktoś wybił szybę

SOCHACZEW Policjanci zostali powiadomieni 10 października, że nieznany sprawca wybił szyby w bmw. Do zdarzenia doszło na ul. Parkowej.

BN

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz