Kronika kryminalna

fot.policja

Spowodowała kolizję

NOWY ŻYLIN Kobbieta prowadząca audi a4 spowodowała kolizję na drodze koło Nowego Żylina.. Do zdarzenia doszło 27 września.

Okradziony mężczyzna

 KOŻUSZKI PARCEL Mieszkaniec gminy Rybno stracił 28 września portfel wraz z zawartością. Zginęły mu pieniądze, dokumenty oraz karta płatnicza. Do zdarzenia doszło w miejscowości Kożuszki – Parcel.

Straciła torebkę

KOZŁÓW BISKUPI Nieznany sprawca ukradł torebkę z pieniędzmi. Zgłaszająca kradzież kobieta przyznała, że zostawiła ją w otwartym samochodzie. Do zdarzenia doszło 28 września. Policja przypomina, że odchodząc od samochodu nawet na chwilę trzeba zamykać go i nie zostawiać wartościowych rzeczy na widoku.

Ocaliła psa

ŻELAZOWA WOLA Omal nie doszło do tragedii, kiedy kobieta kierująca volkswagenem chciała uniknąć zderzenia z psem. Pies ocalał, ale prowadząca auto nie dała rady opanować samochodu i w konsekwencji doprowadziła do kolizji z drzewem. Na szczęście nikt poważnie nie ucierpiał, choć są straty materialne. Do zdarzenia doszło 29 września.

Na podwójnym gazie

ROKOTÓW Mieszkaniec gminy Nowa Sucha kierował motorowerem po solidnej dawce alkoholu. Został zatrzymany przez patrol policji pod Rokotowem. Do zdarzenia doszło 30 września.

Porysował auto

MŁODZIESZYN Nieznany sprawca porysował karoserię forda fiesty. Zgłoszenie na posterunek policji wpłynęło 30 września. Trwa ustalanie czy to chuligański wybryk, czy też akt napaści przeciwnika właściciela auta.

Pijany za kółkiem

KOŻUSZKI PARCEL Policjanci zatrzymali 30 – letniego mężczyznę, który kierował autem po pijanemu. Badanie wykazało prawie promil alkoholu w organizmie. Kierowca trafił do policyjnego aresztu w celu wytrzeźwienia. Stracił też prawo jazdy. Do zdarzenia doszło 1 października w Kożuszkiach Parceli.

Kraksa na cofaniu

TERESIN Kierowca forda transita podczas cofania doprowadził do kolizji z peugeotem. Na sprawcę nałożono mandat karny. Do zdarzenia doszło 1 października.

 Najechał na słup

WITKOWICE Kierowca bmw nie dostosował prędkości do panujących warunków na drodze. Doprowadził do zderzenia ze słupem energetycznym. Policja ręczyła sprawcy mandat karny. Do kolizji doszło 2 października.

Pijana za kółkiem

SOCHACZEW Policjanci zatrzymali 2 października na Al. 600 – lecia 29-letnią mieszkankę Ciechanowa. Kobieta kierowała peugeotem pod wpływem alkoholu. Badanie wykazało ponad pół promila.

 Wpadł na policję

SOCHACZEW Policjanci zatrzymali 3 października mężczyznę poszukiwanego w celu doprowadzenia do zakładu karnego. Mężczyzna był poszukiwany na podstawie nakazu wydanego przez pułtuski sąd. Do zdarzenia doszło na ul. Warszawskiej.

BN

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz