Jak parkować pod cmentarzami?

fot.pixabay
Reklamy
Zmianie ulegnie organizacja ruchu przy sochaczewskich cmentarzach w okresie od 30 października do 2 listopada włącznie. Oto jej najważniejsze założenia:

Cmentarz przy ul. Traugutta

Jadąc od ulicy Warszawskiej na ul. Traugutta, po prawej stronie dozwolone będzie parkowanie skośne, a nie jak zazwyczaj równoległe. Po lewej stronie ulicy dopuszczone zostanie parkowanie równoległe, ale nie będzie dotyczyć przejść dla pieszych. Postój tu będzie dozwolony do czterech godzin. Jeśli ktoś zaparkuje pojazd na przejściu dla pieszych, auto zostanie odholowane na koszt właściciela pojazdu. Jak co roku, przy bramie cmentarza zostanie wyznaczone miejsce, by osoby starsze i niepełnosprawne miały możliwość swobodnego opuszczenia pojazdu. Nie będzie jednak możliwości zaparkowania auta w tym miejscu. W ulicę Cmentarną mogą wjechać wyłącznie jej mieszkańcy.

Cmentarz Komunalny

Na Trojanowskiej, jej odcinku od ul. Przylasek do ul. Wypalenisko, obowiązywał będzie zakaz zatrzymywania i postoju po obydwu stronach jezdni. Przy ul. Trojanowskiej będzie dopuszczone parkowanie, ale jedynie poza jezdnią. Od domu bankietowego Arkadia do ul. Przylasek po prawej stronie obowiązywał będzie zakaz zatrzymywania i postoju. Na tym odcinku po obu stronach jezdni obowiązywał będzie zakaz pozostawiania pojazdów. Na ul. Przylasek obowiązywał będzie ruchu jednokierunkowy
w kierunku skrzyżowania z ul. Piaszczystą oraz zakaz zatrzymywania się po prawej stronie jezdni.

Cmentarz przy al. 600-lecia

W tym rejonie nie wprowadza się żadnych zmian. Kierowcy korzystają z osiedlowych parkingów. W kierowaniu ruchem jak zawsze pomogą policjanci sochaczewskiej drogówki.

źródło: UM

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz