Będzie jaśniej na Spartańskiej

fot.pixabay
Reklamy

SOCHACZEW W przyszłym tygodniu powinniśmy poznać firmę, która na zlecenie miejskiego samorządu wybuduje oświetlenie w ciągu ulicach Spartańskiej i Gwardyjskiej. Zwycięzca ogłoszonego przetargu będzie miał na wykonanie inwestycji czasu do końca grudnia a koszt prac szacuje się na 350 tys. zł.

Dodajmy, że budowa oświetlenie na tych ulicach stała się możliwa dzięki poparciu przez radnych PiS i SFS prośby burmistrza o przeznaczeniu środków pozyskanych z emisji obligacji na inwestycje związane z remontami sochaczewskich dróg oraz budowę oświetlenia.

Dzięki tym środkom nowe energooszczędne lampy działają już przy ulicy 15 Sierpnia, a kolejne pojawią się przy Zacisznej. Z kolei do końca listopada zostaną zanotowane przy ul. Mazowieckiej. Natomiast do połowy grudnia nowe latarnie zostaną ustawione przy ulicy Topolowej i ulicy Niemcewicza. Ale na tym nie koniec. Trwają prace związane z wykonanie dokumentacji technicznej oświetlenia przy ulicach: Lema, Energetycznej, Termicznej oraz części ulic Konopnickiej i Kochanowskiego.

Z kolei w ramach projektu „Mała ojczyzna Chopina” jaśnie po zapadnięciu zmroku zrobi się na ulicach: Szarych Szeregów, Pileckiego, Gabrieli Zapolskiej, Bławatkowej, Iwaszkiewicza oraz części ul. Porzeczkowej.

dot

 

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz