Badania dla dzieci

fot.pixabay

KAMPINOS Fundacja Ronalda McDonalda Polska oraz Monika Ciurzyńska, wójt gminy Kampinos, zapraszają rodziców, by wykonali bezpłatne badania profilaktyczne dzieci w wieku od 9 miesięcy do 6 lat. Badania te prowadzone są w ramach kampanii „NIE nowotworom u dzieci”.

Jak informują organizatorzy badań, są bezbolesne i bezpieczne dla maluchów. Czas to około 15-18 minut na jedno dziecko. Po zakończeniu badania rodzice otrzymują od razu wynik, a w razie konieczności poradę lekarską na miejscu. Fundacja wspiera rodziny bezpłatnie.

Udział w badaniach bez rejestracji nie jest możliwy. Zapisy prowadzone będą w Ośrodku Pomocy Społecznej w Kampinosie od 25 października w godzinach 8.00–15.00 pod numerem telefonu 22 725 00 05 w. 12. Jednak ilość miejsc jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń z uwagi na możliwości organizacyjne.

W trakcie badań będzie przyjmował lekarz w ambulansie przy boisku gminnym w Kampinosie A. Przychodzący na badania muszą przestrzegać reżimów sanitarnych – jedno dziecko i jeden opiekun w trakcie badania. Wymagane są też maseczki.

BN

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz