Autobusy na Wszystkich Świętych

fot. archiwum
Jak co roku na Wszystkich Świętych Zakład Komunikacji Miejskiej uruchamia dodatkowe linie komunikacyjne. Szczegółowy rozkład jazdy dostępny będzie od czwartku 28 października na stronie internetowej zkm.sochaczew.pl, natomiast w piątek 29 października będzie sukcesywnie rozwieszany na przystankach ZKM.

I tak, w niedzielę 31 października oraz poniedziałek 1 listopada obowiązuje rozkład jazdy jak w dni świąteczne. Dodatkowo od 31 października do 2 listopada uruchomione będą specjalne linie cmentarne. W niedzielę 31 października i we wtorek 2 listopada kursować będzie jedna linia cmentarna LC1, a w poniedziałek 1 listopada będą to cztery linie cmentarne LC1, LC2, LC3, LC4, zapewniające dojazd do sochaczewskich nekropolii.

Oto ich przebieg

Linia LC1 wyruszy z cmentarza komunalnego i pojedzie ulicami Trojanowską, 600-lecia, Piłsudskiego, skręci na dworzec PKP i stąd pojedzie dalej ulicami Łuszczewskich, 15 Sierpnia, przez Malesin i Kozłów Biskupi do Energopu. Trasa powrotna będzie taka sama, czyli przez Kozłów Biskupi, Łuszczewskich, dworzec PKP i Trojanowską pod cmentarz komunalny.

Linia LC1 ma kursować od godziny 8:00 (pierwszy kurs spod cmentarza komunalnego), do godziny 15:21.

Linia LC2 – wyruszy z zajezdni o godz. 7:00, pojedzie przez Pl. Kościuszki, Szpital do Żukowa, skąd o godz. 7:30 pojedzie ulicami Rumiankowa, szpital, Gawłowska przez plac Św. Dominika, skręci w ul. Staszica i Trojanowską dotrze pod cmentarz komunalny. Trasa powrotna będzie taka sama, czyli cmentarz komunalny, ul. Trojanowska, ul. Staszica, skręci na Pl. Kościuszki, ul. Gawłowska, szpital, dalej ul. Rumiankową dojedzie do Żukowa.

Linia LC2 ma kursować w godzinach 7:00-14:45T (z Żukowa do cmentarz komunalnego pierwszy kurs 7:30, ostatni kurs z cmentarza komunalnego do Żukowa 13:37)

Linia LC3 – wyruszy z zajezdni na osiedle Korczaka o 7:40, z osiedla Korczaka o 7:58, pojedzie ulicą Wyszogrodzką przez Chodaków i Kistki do Trojanowa, gdzie autobus skręci w ulicę Trojanowską i zakończy bieg pod cmentarzem komunalnym. Tu także trasa powrotna będzie taka sama, czyli przez ulicę Trojanowską, Kistki i Chodaków do osiedla Korczaka.

Linia LC3 będzie kursować w godzinach 7:40 – 15:03T (ostatni kurs z cmentarza komunalnego na oś. Korczaka 14:25)

Linia LC4 – wyjedzie z ul. Trojanowskiej do Energopu przez Kozłów szkoła, Kozłów Biskupi o godz. 7:51, z przystanku Energop wyruszy o 8:25 w kierunku cmentarza komunalnego przez Kozłów Biskupi, Malesin, 15 sierpnia, Okrzei, PKP, Traugutta, Staszica, Trojanowską. Trasa powrotna będzie taka sama czyli cmentarz komunalny, Trojanowska, Staszica, Traugutta, PKP, Okrzei, 15 sierpnia, Malesin, Kozłów szkoła, Kozłów Biskupi, przystanek Energop.

Linia LC4 będzie kursować w godz. 7:51 – 16:14T (ostatni kurs z cmentarza komunalnego do Energopu 15:10, ostatni kurs z przystanku Energop 15:46 do Trojanowa)

Uwaga!

W pojazdach obowiązuje bezwzględny obowiązek zakrywania ust i nosa.

Na przejazd autobusami komunikacji miejskiej należy posiadać ważny bilet.

ZKM Sochaczew

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz