Niepodległościowy rajd

fot.podglądowe

REGION Stowarzyszenie „Między Wisłą a Kampinosem” zaprasza na Niepodległościowy Rajd Kampinoski – Misja Kampinos, który odbędzie się 6 listopada.

Jego celem jest promocja i zachęcanie mieszkańców Mazowsza do aktywności fizycznej oraz edukacji przyrodniczo-historycznej.

Organizatorom imprezy chodzi też o pokazanie bogactwa przyrodniczego Puszczy Kampinoskiej oraz miejsc wydarzeń historycznych, które rozegrały się na terenie obecnego Kampinoskiego Parku Narodowego. Impreza dofinansowana ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego.

Rajd ma charakter pieszy i przebiegać będzie oznakowanymi szlakami i ścieżkami. Zbiórka 6 listopada o godzinie 8.00 przy Specjalnym Ośrodku Szkolno–Wychowawczym w Lesznie, ul. Sochaczewska 4.

W rajdzie mogą wziąć udział wszyscy zainteresowani bez ograniczeń wiekowych, w zorganizowanych patrolach liczących nie więcej niż 10 osób. Zadaniem patrolu jest zgodne z oznaczeniem na mapie otrzymanej na starcie, pokonanie trasy w wyznaczonym czasie, odnajdując po drodze osobowe i nieosobowe punkty kontrolne oraz wykonując zadania wyznaczone przez przewodników. Zgłoszenie patrolu na podstawie formularza zgłoszeniowego w serwisie www.evenea.pl.

W związku z zagrożeniem Covid-19 wszyscy uczestnicy zobowiązani są do wpisania się na listę obecności (imię i nazwisko, numer telefonu). Organizator w przypadku niewystąpienia zachorowań zobowiązuje się do zniszczenia danych w dwa tygodnie po zakończeniu imprezy.

Zgłoszenia przyjmowane są do 31 października. Z uwagi na pandemię jest ograniczona liczba uczestników rajdu. Szczegółowe informacje po nr (22) 794 04 88.

BN

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz