7 listopada zmieni się rozkład jazdy pociągów

fot. Koleje Mazowieckie
Reklamy

Na wielu liniach Mazowsza trwają prace modernizacyjne infrastruktury kolejowej, które wpływają na kształt rozkładu jazdy oraz jego częste zmiany. Wciąż trwa także przebudowa stacji Warszawa Zachodnia, co przekłada się na częstotliwość i trasy kursowania części pociągów.

To już ostatnia korekta rozkładu jazdy zanim 11 grudnia wejdzie w życie rozkład edycji 2021/2022. Przez najbliższe tygodnie będą kontynuowane najważniejsze prace modernizacyjne prowadzone przez PKP PLK, w tym przede wszystkim na stacji Warszawa Zachodnia.

Szczegóły zmian:

R1 Warszawa – Skierniewice

7 listopada nastąpi zamknięcie jednego z torów na odcinku Warszawa Włochy – Pruszków. Pociągi będą kursowały według zmienionego rozkładu jazdy.

R3 Warszawa – Łowicz

Wciąż będą trwały prace modernizacyjne w stacji Łowicz Główny oraz na odcinku Sochaczew – Bednary. Z uwagi na brak torów odstawczych w Łowiczu Głównym zostanie ograniczona liczba połączeń kolejowych do tej stacji, a w zamian będzie kursować ZKA. Z uwagi na remonty dróg zmieni się organizacja ZKA – autobusy przyspieszone z Łowicza Głównego do Sochaczewa nie będą zatrzymywały się na stacjach pośrednich.

Szczegółowy rozkład jazdy dla poszczególnych linii znajduje się w tabelach rozkładu jazdy:

https://www.mazowieckie.com.pl/pl/rozklad-jazdy-pociagow-km-wazny-w-dniach-7-xi-11-xii

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz