40-latek odpowie za znęcanie się nad rodziną i przestępstwa narkotykowe

Policjanci zatrzymali 40 – latka podejrzanego o znęcanie się nad członkami rodziny, uprawę konopi i posiadanie narkotyków. Na parapecie w jego domu stały dwie doniczki z roślinami. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Teraz grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.
Policjanci zostali wezwani na interwencję do jednego z domów w powiecie sochaczewskim. W rozmowie z kobietą ustalili, że od kilku miesięcy jest ona ofiarą przemocy domowej.

Mundurowi weszli do domu w którym przebywał 40 – latek podejrzewany o znęcanie się nad rodziną. W jednym z pomieszczeń zauważyli, że na parapecie stoją dwie doniczki w których rosły konopie, a także znaleźli szklaną lufkę nabitą marihuaną. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

W Komendzie Powiatowej Policji w Sochaczewie usłyszał zarzut znęcania się nad rodziną, posiadania narkotyków i uprawy konopi. Prokurator zastosował wobec niego środki zapobiegawcze w postaci dozoru Policji, zakazu zbliżania się do domowników, a także nakazu opuszczenia wspólnie zajmowanego lokalu. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

asp. Agnieszka Dzik

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz