24-latek odpowie za posiadanie znacznej ilości narkotyków i kradzieże

fot.policja
Sochaczewscy patrolowcy zatrzymali 24 – latka, który posiadał znaczną ilość narkotyków. Mundurowi zabezpieczyli ponad 32 gramy amfetaminy. Za popełnione przestępstwo grozi do 10 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna odpowie również za kradzieże i kradzież szczególnie zuchwałą, których dopuścił się w warunkach recydywy.
Policjanci wydziału prewencji rozpoczęli pościg za 24 – letnim mieszkańcem Sochaczewa, który na widok radiowozu zaczął uciekać. Przeskoczył przez bramę, lecz chwilę później został zatrzymany przez mundurowych. Funkcjonariusze zauważyli, jak mężczyzna wyrzuca na ziemię foliową torebkę z białym proszkiem. Sochaczewianin został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

W Komendzie Powiatowej Policji w Sochaczewie wstępnie zbadano i zważono zabezpieczoną substancję. Okazało się, że 24 – latek miał przy sobie ponad 32 gramy amfetaminy.
Policjanci prowadzili również postępowania w sprawie kradzieży do których doszło na terenie Sochaczewa. Ustalono, że to 24 – latek dopuścił się tych przestępstw, a jego łupem padły papierosy, alkohol i perfumy znanych marek.

Mężczyzna usłyszał już zarzut dotyczący posiadania znacznej ilości środków odurzających. Zastosowano wobec niego środki zapobiegawcze w postaci dozoru Policji i zakazu opuszczania kraju. Sochaczewianin odpowie również za kradzieże i kradzież szczególnie zuchwałą, które popełnił w warunkach recydywy. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

asp. Agnieszka Dzik

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz