Trzy medale Siódemki

JUDO 18 września w Kowalu został rozegrany Ogólnopolski Turniej Judo młodzików i dzieci. Zawodnicy UKS „Siódemka” Judo Sochaczew na tym turnieju zdobyli: dwa złote medale, jeden medal brązowy, jedną czwarte miejsce i dwa miejsca piąte punktowane.

Złoto zdobyła Olga Piechna w kategorii wagowej + 70 kg po zaciętych walkach z bardzo dobrymi przeciwniczkami, które na swoim koncie mają medale z mistrzostw Polski oraz Pucharu Polski juniorek młodszych. Pierwsze miejsce zajęła także Maja Dachowska w kategorii wagowej do 48 kg, która wygrała trzy walki przed regulaminowym czasem. Trzecie miejsce zajął Oskar Woźniak w kategorii wagowej do 42 kg – wygrał trzy walki i jedną przegrał. Piąte miejsce zajęła Michalina Brysiak, w kategorii wagowej do 36 kg. Także Oliwia Wilczek uplasowała się na piątym miejscu w kategorii wagowej do 30 kg. Podobnie jak Janek Orliński, w kategorii wagowej do 30 kg.